Запорізький національний університет

Офіційний сайт Нова версія
/ Головна сторінка ЗНУ / Університет / Факультети / Факультет соціальної педагогіки та психології / Кафедри / Кафедра акторської майстерності / Локарєва Галина Василівна  

Локарєва Галина Василівна

Локарєва Галина Василівна працює на кафедрі педагогіки і психології Запорізького національного університету з 1980 року і по цей час обіймає посаду професора кафедри.
У 1996 році закінчила аспірантуру Українського науково-дослідного інституту педагогіки та захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою «Формування естетичного ідеалу старшокласників». 15 років керувала Центром освітньої діяльності факультету соціальної педагогіки і психології ЗНУ.
З 2000 р. є керівником українсько-німецького проекту «Соціально-психологічна реабілітація засобами музики».
У 2004р. була прочитана відкрита лекція (4 години) за темою "Вплив музичного мистецтва на людину (на матеріалі України)" в дистанційному навчанні студентам факультету соціальної педагогіки ЗНУ та студентам Магдебурзького університету.
Відзначається науковою діяльністю. Працює над проблемами професійної підготовки майбутнього фахівця в умовах вищого навчального закладу та художньо-естетичного розвитку особистості. В цих напрямках керує роботою над кандидатськими дисертаціями (має 3 аспірантів та 3 здобувачів), дипломними та курсовими роботами. Автор понад 110 науково-методичних публікацій.
Локарєва Г.В. має дві монографії, 16 навчально-методичних публікацій, із них 4 під грифом МОН України, численні статті у фахових виданнях.
У 2005 році захистила докторську дисертацію «Теоретичні та методичні засади застосування художньо-естетичної інформації у підготовці соціального педагога до професійного спілкування»
Локарєва Г.В.  - член Вченої ради Запорізького національного університету, член 2 спеціалізованих рад по захисту кандидатських дисертацій: Київського національного університету культури і мистецтв та Класичного приватного університету м. Запоріжжя.

/01.06.2012 15:25/
Календар подій

Це цікаво:

Радио Університет Студентський портал Пороги

© 2012 ЗНУ Запорізький національний університет, 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66, тел./факс +38 (061)228-75-08
Адреса електронної пошти веб-майстра webmaster@znu.edu.ua