Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В університеті розроблять Кодекс честі

В університеті розроблять Кодекс честі

19.10.2016 13:23 Все Головні новини

У рамках Проекту сприяння академічної доброчесності SAIUP, який реалізується МОН України спільно з Американськими радами у 10 вищих навчальних закладах, у тому числі і в Запорізькому національному університеті, в нашому виші розробляється академічний кодекс честі, що являє собою сукупність правил етичної поведінки академічної спільноти.

Вперше такий кодекс було прийнято ще у 1736 році в коледжі Вільяма та Мері, штат Вірджинія, США. На сьогоднішній день подібні кодекси або їх аналоги розроблені у 27 вищих навчальних закладах України (за результатами моніторингу офіційних сайтів установ).
На сьогоднішній день у Запорізькому національному університеті створено ініціативну групу, до якої ввійшли викладачі та студенти, щодо розробки даного документу. Презентація та обговорення кодексу честі серед адміністрації, викладачів та студентів заплановано на першу половину листопада. Якщо бажаєте долучитись до цієї роботи, прохання звертатися до начальника науково-дослідної частини або координатора проекту в ЗНУ Ковтун Оксани. Свої пропозиції надсилати на електронну адресу: meniailo16@gmail.com до 01 листопада.

Вікторія Меняйло,
начальник науково-дослідної частини