Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ представники істфаку, ФІФ, факультету СПП й журфаку вивчали алгоритм створення успішних проектів

У ЗНУ представники істфаку, ФІФ, факультету СПП й журфаку вивчали алгоритм створення успішних проектів

У ЗНУ представники істфаку, ФІФ, факультету СПП й журфаку вивчали алгоритм створення успішних проектів
22.11.2018 09:53 Все Головні новини Університет тренінг із проектної діяльності загально університетський конкурс проектів із вдосконалення іміджевої політики факультетів

Двадцятого листопада в Запорізькому національному університеті відбувся черговий етап тренінгів із написання проектів для представників робочих груп усіх факультетів. Ці заняття проходять у рамках проведення загальноуніверситетського конкурсу проектів із вдосконалення іміджевої політики факультетів. Ведуча тренінгів – академічний координатор проекту «Європейська проектна культура», доцент Вікторія Меняйло.

Цього разу в роботі спільної групи, сформованій за факультетськими принципами, активно взяли участь представники історичного факультету, факультету журналістики, факультету соціальної педагогіки та психології, факультету іноземної філології тощо. До речі, серед представників ФІФ були не лише викладачі, але й студенти-науковці із факультетського Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. Вони активно долучилися до обговорення й виконання поставлених перед учасниками тренінгу завдання.

Цього разу присутні на заході мали визначити конкретні проблеми, на подолання яких спрямують свої проекти, їх причини й наслідки, тобто сформувати т.з. «дерево проблеми», а потім перевести їх у мету та завдання проекту. А також сформувати чіткі кроки на його виконання.

При цьому учасникам тренінгу нагадали, що проект має бути обмеженим у часті із чітко сформованою конкретною метою й результатами, які можна статистично виміряти.

Усі вони активно взяли участь у створені планів реалізації своїх проектів і визначення їхніх цілей і завдань. А тренер Вікторія Меняйло допомагала кожній факультетській групі у вирішенні цієї задачі.

Присутні на заході оцінили його як інформаційний і корисний для подальшої реалізації проектів у межах проведення конкурсу, а також для загального підвищення проектної компетентності представників ЗНУ.

 

Таміла Тарасенко

 


Схожі новини