Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають тренінги з проектної діяльності для учасників конкурсу із вдосконалення іміджевої політики факультетів

27.11.2018 17:11 Все Головні новини Тренінги проектна діяльність

Двадцять сьомого листопада відбувся черговий тренінг  із проектної діяльності для представників  факультету журналістики, факультету іноземної філології, філологічного факультету, факультету соціології та управління,  а також Економіко-правничого коледжу в рамках проведення загальноуніверситетського конкурсу із вдосконалення іміджевої політики факультетів на приз ректора вишу Миколи Фролова. Цей тренінг  провела академічний координатор проекту «Європейська проектна культура», доцент Вікторія  Меняйло.

Під час тренінгу учасники у групах закріплювали практичні навички визначення  детальної цілі, загальної мети, методів і завдань на прикладі конкретних  проектів, наприклад, з соціальної адаптації  дітей-сиріт. Також вони розглянули приклади заходів (методів), які можуть реалізовуватись в проекті – це може бути проведення семінарів, майстер-класів, соціальних опитувань, видання і поширення брошур, розробка і внесення змін до закону та інш.

У наступній частині заходу Вікторія Іванівна запропонувала розглянути тему «Якість команди». Так, учасникам тренінгу розповіли як розподіляються ролі і завдання у команді, яка працює над проектом, відповідно до кваліфікації осіб (координатор, менеджер-адміністратор, PR-менеджер, професіонал, технічний працівник, бухгалтер), хто є виконавцями проекту, які обов’язки керівника проекту (мотивація, організація і формування команди), які висуваються вимоги до членів команди або робочої групи фахівців для реалізації цілей і завдань проекту.

Також впродовж тренінгу учасники отримували фахові консультації від модератора Вікторії Іванівни Меняйло. Наприклад, викладачі під час тренінгу дізнались про характеристику ресурсів факультету, необхідних для реалізації проекту (матеріально-технічні, інформаційні, кадрові), про важливість досвіду реалізації та участі у проектах, наявність кваліфікації, досягнень і навичок, релевантних тематиці проекту, а також про перелік характеристик факультету, які необхідно вказати при підготовці проекту, а саме: структура і підрозділи факультету, контингент студентів, тематика науково-дослідної роботи, міжнародні зв’язки, громадська діяльність, напрями і спеціальності підготовки.

Відзначимо, що далі впродовж трьох тижнів тренінги для робочих проектних груп будуть проходити по середах  під керівництвом доцента кафедри німецької філології і перекладу Олени Тупахіної.

Нагадаємо, що з початку нового навчального року у виші активно триває процес ребрендінгу освітнього закладу. В рамках цього процесу в ЗНУ проходить загальноуніверситетський конкурс із вдосконалення іміджевої та корпоративної політики університету, загальний призовий фонд якого складає 90 тисяч грн. Конкурс триватиме з 19 листопада по 19 грудня 2018 року. У цьому конкурсі можуть взяти участь представники різних факультетів та коледжів ЗНУ, які зможуть запропонувати нові  ідеї та пропозиції з модернізації іміджевої політики факультетів.  Загалом, тренінги триватимуть до 19 грудня. При цьому, до 25 грудня учасники повинні подати свої проекти до проектного відділу, а  на початку січня за участі ректорату відбудеться публічний захист проектів, конкурс презентацій та визначення переможців, які отримають фінансування на свої проекти.

Олена Переверзєва