Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Організатори тренінгів із проектної діяльності отримують позитивні відгуки від факультетів

Організатори тренінгів із проектної діяльності отримують позитивні відгуки від факультетів

Організатори тренінгів із проектної діяльності отримують позитивні відгуки від факультетів
28.11.2018 13:17 Все Головні новини Проекти іміджева діяльність інтерактивні вправи

У Залі європейських студій відбувся черговий етап тренінгів із теми покращення іміджевої діяльності факультетів. Його спікером виступила доцент, кандидат фізико-математичних наук Вікторія Меняйло.

Присутніми, на даному етапі тренінгу, були команди біологічного, ФСУ, фізичного виховання та математичного факультетів.

Команди, своєю чергою, завітали з виконаним домашнім завданням з попереднього тренінгу – уже сформованою ідеєю для проекту із підвищення іміджу свого факультету, що має реалізуватись упродовж 3 місяців.

На учасників тренінгу чекала більш індивідуалізована робота, консультаційна допомога щодо сформованого проекту та його подальшої реалізації й просування.

Спікер Вікторія Меняйло підготувала для учасників не лише презентації, але й низку творчих інтерактивних вправ, які допомогли присутнім краще збагнути особливості створення й написання успішного проекту.

Зокрема, команди 4 присутніх факультетів, під керівництвом Вікторії Меняйло, встигли сформулювати проблеми свого факультету, визначити до чого вони призведуть, якщо їх не буде вирішено, знайти шляхи їх успішного вирішення, визначити актуальність свого проекту. А домашнім завданням для команд залишилось - прописати загальну мету, детальну ціль, завдання та заходи із просування проекту.

Нагадаємо, що на сьогодні в ЗНУ триває загальноуніверситетський конкурс із вдосконалення іміджевої політики факультетів, загальний призовий фонд якого складає 90 тисяч грн. У його проведенні беруть участь усі факультети й коледжі вишу. Тренінги триватимуть до 19 грудня, коли відбудеться підбиття їхніх підсумків. На сьогодні представників факультетів і коледжів розбили на групи задля кращого засвоєння матеріалу й забезпечення індивідуалізованого підходу. Тренінги проходять раз на тиждень за адресою: навчальний корпус №1 (Зала європейських студій), ауд. 61.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2317475241615189

 

Катерина Рубель

Схожі новини