Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до ЗНО та творчих конкурсів

ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до ЗНО та творчих конкурсів

ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до ЗНО та творчих конкурсів
06.09.2019 14:57 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовки курси

Запорізький національний університет оголошує набір на 8-ми місячні курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів. Форми навчання на курсах – вечірня і заочна. Початок прийому заяв – 30 серпня 2019 року. Зареєструватись і заповнити електронну заявку можна на сайті університету за покликанням:
https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=48271&lang=ukr&news_code=znu-ogoloshu---nabir-na-pidgotovchi-kursi

Тривалість занять із 16 вересня 2019 року до 15 травня 2020 року.
Програма курсів розрахована на 8 місяців підготовки до ЗНО з усіх предметів. Для підготовки на курсах можна обрати три або чотири предмети.
За умови обрання для підготовки на курсах трьох конкурсних предметів, які визначені Умовами вступу 2019 на спеціальності Середня освіта (Математика), Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), Середня освіта (Фізика), Середня освіта (Інформатика), Біологія, Екологія, Хімія, Фізика та Астрономія, Прикладна фізика та наноматеріали, Математика, Лісове господарство, Галузеве машинобудування, Металургія, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Будівництво та цивільна інженерія, Технології захисту навколишнього середовища, Цивільна безпека, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, Електроніка, Теплоенергетика, Гідроенергетика, Мікро- та наносистемна техніка, випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують сертифікат.
Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання ЗНО та проходження творчих конкурсів.
Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:
- заяву про зарахування на підготовчі курси;
- 2 фото 3х4,
- ксерокопію паспорта (свідоцтва про народження),
- довідку із закладу освіти,
- копію квитанції про оплату.
Слухачі курсів можуть обрати зручне місце для відвідування занять на підготовчих курсах: навчальний корпус № 2 Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б) або Інженерний інститут Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Добролюбова, 10).
За детальною інформацією щодо підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2, тел.: (061) 289-12-96, e-mail: vdpp_znu@ukr.net або до Інженерного інституту ЗНУ за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Добролюбова,10, каб. Л 312 тел. (061) 227-12-75.

Якісна підготовка слухачів на курсах Запорізького національного університету – запорука успішного складання ЗНО та вступу до закладу вищої освіти!
Більше дізнатися про підготовчі курси, зокрема про вартість навчання можна за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/pidrozdily/11582/11587

Схожі новини