Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники Запорізького національного університету нагороджені орденами «За розбудову України» та медалями «За відродження України»

23.06.2021 11:29 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут проєкт Норвегія-Україна Громадська організація учасників бойових дій Щит

Вісімнадцятого та двадцять другого червня в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувалися урочисті нагородження співробітників ЗНУ, які вже багато років плідно займаються перепідготовкою та соціальною адаптацією колишніх військовослужбовців.

Орденами «За розбудову України» - вищою нагородою, яка надається працівникам гуманітарної та соціальної сфери, науки і мистецтва Громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання громадян "Країна"», за особисті видатні досягнення в професійній сфері, спрямовані на становлення громадянського суспільства європейського напряму, нагороджені проректора з науково-педагогічної роботи та технічної освіти ЗНУ Віктор Банах і керівник центру післядипломної освіти університету Сергій Ільїн.

Медалями «За відродження України» від Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання громадян "Країна"», які надаються за самовіддану працю та активну громадську діяльність спрямовану на відродження України, нагороджені завідувач кафедри теплоенергетики та гідроенергетики інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Андрій Чейлитко, провідний фахівець центру післядипломної освіти Лілія Головко, а також провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Олена Манькова.

Почесні нагороди вручив голова Громадській організації учасників бойових дій «Щит» Ігор Марінюк. Він високо оцінив роботу, яка ведеться з соціальної адаптації та перепідготовки колишніх військовослужбовців у Запорізькому національному університеті. Ігор Миколайович зазначив, що сам кілька років тому був слухачем курсів з проєкту «Норвегія-Україна». Вони допомогли йому розпочати нове життя, присвячене підтримці таких ветеранам, як і він сам. Нині Ігор Марінюк рекомендує всім, хто прагне до нових знань, чи просто потребує допомоги, щоб розпочати нове життя, стати слухачами курсів з проєкту «Норвегія-Україна» в Запорізькому національному університеті.

Вітаємо Віктора Аркадійовича Банаха, Сергія Віталійовича Ільїна, Андрія Олександровича Чейлитка, Лілію Аркадіївну Головко та Олену Семенівну Манькову з високими нагородами! Бажаємо подальших успіхів на професійній ниві і в громадській діяльності.

Інженерний навчально-науковий інститут