Стара версія

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 248 )

У другому матчі з «Галичанкою-ТНЕУ-ГАДЗ» волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» здобула перемогу

Двадцять другого-двадцять третього листопад в спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ в рамках 6 туру жіночої волейбольної Суперліги відбулися матчі між «Орбітою-ЗНУ-ОДЮСШ» і «Галичанкою-ТНЕУ-ГАДЗ». У перший день «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» програла з рахунком 1:3 (27:29, 25:18, 20:25, 21:25), а на другий – здобула перемогу 3:2 (23:25, 25:12, 26:24, 23:25, 15:11). На сьогодні, за результатами проведених матчів, «Орбіта» посідає п’яту сходинку турнірної таблиці.

35 переглядів
25.11.2019 16:02
У ЗНУ визначили переможців змагання з настільного тенісу серед дівчат

У Запорізькому національному університеті триває традиційна університетська спартакіада. На цьому тижні в її рамках відбулися змагання з настільного тенісу серед дівчат, у яких активну участь взяли спортсменки з різних факультетів вишу. Організаторами  змагань стали представники спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.

63 переглядів
22.11.2019 13:25
Слухачі Школи Конфуція ЗНУ переможно виступили на Відкритому кубку Європи з ушу в м. Мінськ (Білорусь)

Школа Конфуція, що вже третій рік успішно функціонує на базі Запорізького національного університету, користується неабиякою популярністю не лише серед тих, хто вивчає китайську мову. Навчання в ній корисне і для тих, хто прагне ближче познайомитись із культурою Китайської Народної Республіки. Зокрема, серед її слухачів – чимало представників Запорізької обласної федерації ушу. Для них навчання на цих курсах надає можливість не лише успішно опановувати іноземну мову, але й брати участь у престижних спортивних змаганнях європейського й світового рівня. Варто відзначити, що при цьому запорізькі спортсмени завжди здобувають призові місця. А це, своєю чергою, підтримує їхнє прагнення до подальшого вдосконалення професійних мовних компетенцій і спортивних навичок.

70 переглядів
21.11.2019 15:06
Випускниця ЗНУ Марія Помазан – виборола «золото» на Паралімпійських іграх

У Дубаї на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів-паралімпійців здобула «золоту» нагороду одна з лідерок збірної України, чемпіонка Паралімпійських Ігор, випускниця історичного факультету ЗНУ Марія Помазан. У секторі штовхання ядра Марія впевнено виборола першість, показавши результат 12 м 94 см.

86 переглядів
15.11.2019 10:08
Студент юридичного факультету Тарас Мальченко здобув «золото» відкритого чемпіонату області міста Запоріжжя з тхеквондо

Днями в Запоріжжі проходив відкритий чемпіонат області та міста Запоріжжя з тхеквондо. У цьому турнірі взяли участь понад 300 спортсмені з різних областей України і навіть команда з міста Мінськ (Білорусія). Студент 3 курсу юридичного факультету ЗНУ Тарас Мальченко під час напруженої боротьби виграв 3 поєдинки і в результаті отримав золоту медаль чемпіонату.

43 переглядів
13.11.2019 09:46
Студент ЕПК Єгор Зубков здобув «золото» відкритого чемпіонату з бойового джиу-джитсу

Днями в м. Харкові відбувся відкритий чемпіонат із бойового джиу-джитсу, присвячений пам’яті М.Г. Поворозки. Студент 2 курсу спеціальності «Право» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Єгор Зубков посів у цьому турнірі 1 місце серед юнаків віком 16-17 років. За словами організаторів, географія чемпіонату була представлена досить широко (Харківська, Дніпропетровська, Запорізька області), а бійці напрочуд професійно підготовлені. Варто відзначити, що вже 2 грудня переможці турніру візьмуть участь у Всеукраїнських змаганнях із бойового джиу-джитсу, що проходитимуть у м. Запоріжжя.

28 переглядів
12.11.2019 08:52
Студент ЕПК Андрій Бойко виборов «золото» Кубка області з пауерліфтингу

Днями в Бердянську завершилися змагання Кубка Запорізької області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи серед юнаків і дівчат до 18 років, а також жінок і чоловіків (відкрита категорія). Серед юнаків у ваговій категорії до 93 кг з результатом 440 кг у сумі триборства переміг студент Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету (освітня програма «Журналістика») Андрій Бойко. Він посів 1 місце Кубка та отримав відповідний Диплом і медаль. За словами спортсмена, під час змагань у Бердянському центральному спорткомплексі зібралися представники як Бердянська, Запоріжжя, так і Мелітополя, Веселого. Головним суддею Кубка Запорізької області з класичного пауерліфтингу та жиму лежачи виступив заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури й спорту Леонід Котенджи, а суддею – чемпіон світу серед юніорів Олександр Титаренко.

06.11.2019 15:19
Команда волейболісток «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» двічі перемогла спортсменок із «Волинь-Університет-ОДЮСШ»

1-2 листопада в ЗНУ в рамках чемпіонату України з волейболу відбулися ігри між командами «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» – «Волинь-Університет-ОДЮСШ». Представники Запорізького національного університету – ректор Микола Фролов, викладачі та студенти різних факультетів – завітали до спортивно-оздоровчого комплекс, аби підтримати своїх спортсменок.

163 переглядів
04.11.2019 11:45
Студентка ФІФ Ганна Дмитренко здобула «бронзу» чемпіонату світу з шашок-100 за програмою швидкої гри

Нещодавно в Нідерландах відбувся чемпіонат світу з шашок-100 за програмою швидкої гри, у якому взяли участь провідні спортсмени з 11 країн світу, зокрема з України. На престижному змаганні світового рівня вкотре блискуче виступила студентка 4 курсу спеціальності «Мова й література. Французька» факультету іноземної філології ЗНУ Ганна Дмитренко.

61 переглядів
04.11.2019 10:56
Випускник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов виборов золото Всесвітніх Ігор Військовослужбовців

Третю медаль Всесвітніх Ігор військовослужбовців приніс Україні запорізький плавець, випускник юридичного факультету Запорізького національного університету Сергій Фролов. До срібла і бронзи, здобутих напередодні на дистанціях 800 та 400 м вільним стилем, спортсмен додав золото, яке виборов на своїй коронній дистанції 1500м вільним стилем з новим з рекордом змагань — 15: 01.82.

30.10.2019 10:56
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 25