Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування

Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 1043 )Філологи ЗНУ одержали дипломи

Філологи ЗНУ одержали дипломи

4 липня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) вручили дипломи бакалаврів випускникам філологічного факультету. Привітати з цією непересічною подією бакалаврів прийшли представники адміністрації вишу, факультету, викладацької спільноти, а також рідні та друзі випускників.

76 переглядів
05.07.2024 10:42
Науковиці філфаку розповіли світові про сильних жінок Середньовіччя

Науковиці філфаку розповіли світові про сильних жінок Середньовіччя

3 липня в Університеті Людвіґа-Максиміліана (м. Мюнхен, Німеччина) презентували колективну монографії «Сильні жінки Середньовіччя і образ нової Європи» («Starke Frauen des Mittelalters und das Bild des neuen Europa»). Серед її співавторів – представниці кафедри української літератури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – завідувачка Наталія Горбач і доцентка Валентина Ніколаєнко.

 

40 переглядів
04.07.2024 08:36
Майбутні вчителі-словесники презентували результати  навчальної педагогічної практики

Майбутні вчителі-словесники презентували результати навчальної педагогічної практики

Студенти другого та третього курсів освітньої програми «Середня освіта (Українська мова і література)» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) завершили навчальну педагогічну практику в школах м. Запоріжжя, що є постійними партнерами філологічного факультету. Це – гімназії № 2, 25, 51 та школа № 15.

 

35 переглядів
03.07.2024 13:08
Студенти-філологи викладають українську мову та літературу в Польщі

Студенти-філологи викладають українську мову та літературу в Польщі

Студентка третього курсу філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марія Покидько через воєнні дії вимушено переїхала до Польщі. Окрім роботи, яку Марія поєднує з онлайн-навчанням, вона долучилась і до викладання української мови та літератури у філії української школи «Материнка» у Варшаві (Польща).

 

40 переглядів
02.07.2024 11:14
Представниця філологічного факультету здобула наукову стипендію Меморіального музею Голокосту США

Представниця філологічного факультету здобула наукову стипендію Меморіального музею Голокосту США

Кандидатка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри української літератури Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Горбач отримала змогу віртуального стажування та здобула наукову стипендію Центру перспективних досліджень Голокосту ім. Джека, Джозефа та Мортона Мандела Меморіального музею Голокосту США.

 

46 переглядів
02.07.2024 10:40
Учні 7 та 8 класів розвивали критичне мислення в Літній школі

Учні 7 та 8 класів розвивали критичне мислення в Літній школі

На час літніх канікул Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) став майданчиком для спілкування, розвитку та соціалізації запорізьких школярів. У Літній школі учні 7–8 класів не лише здобували знання, але й мали можливість спілкуватися, розвивати командні навички та вчитися критично мислити.

27 переглядів
01.07.2024 06:41
Представниці філологічного факультету взяли участь у Міжнародному семінарі в Польщі

Представниці філологічного факультету взяли участь у Міжнародному семінарі в Польщі

З 24 до 27 червня в м. Освенцимі (Польща) відбувався Міжнародний семінар для викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін «Аушвіц – історія та символіка». Науковиці філолологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) долучилися до нього. Семінар організували Державний музей Аушвіц-Біркенау, Міжнародний освітній центр про Аушвіц та Голокост, Український інститут вивчення Голокосту «Ткума».

26 переглядів
01.07.2024 06:28
Учасники Літньої школи здійснили  захопливу мандрівку літературним Усесвітом

Учасники Літньої школи здійснили захопливу мандрівку літературним Усесвітом

Університетський зореліт філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) прийняв на свій борт учасників Літньої школи, учнів 7-8 класів запорізьких шкіл, і на крилах фантастики й фентезі помандрував орбітами літературного Всесвіту.

 

35 переглядів
28.06.2024 11:45
У ЗНУ школярі підвищували інфомедійну грамотність

У ЗНУ школярі підвищували інфомедійну грамотність

В умовах дистанційного навчання Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) став майданчиком для навчання, розвитку та соціалізації молодших і старших школярів, створивши для учнів 3-4, 7-8 та 10 класів, учасників Літньої школи, умови для живого спілкування, розвитку командних навичок та взаєморозуміння.
38 переглядів
24.06.2024 09:52
Учасників НМТ-2024 знайомлять із освітніми програмами філологічного факультету

Учасників НМТ-2024 знайомлять із освітніми програмами філологічного факультету

Червень – «гаряча пора» для майбутніх студентів, адже розпочалась основна сесія національного мультипредметного тесту (НМТ). А тому викладачі філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують активну профорієнтаційну роботу навіть під час проведення НМТ-2024 – спілкуються з потенційними вступниками до вишу.

 

69 переглядів
19.06.2024 12:29
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 105