Стара версія

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-3 ( всього знайдено : 3 )

Випускниця ЗНУ Марія Помазан – виборола «золото» на Паралімпійських іграх

У Дубаї на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед спортсменів-паралімпійців здобула «золоту» нагороду одна з лідерок збірної України, чемпіонка Паралімпійських Ігор, випускниця історичного факультету ЗНУ Марія Помазан. У секторі штовхання ядра Марія впевнено виборола першість, показавши результат 12 м 94 см.

83 переглядів
15.11.2019 10:08
Серед паралімпійців-2016 – троє вихованців ЗНУ

Дев’ятеро запорізьких героїв-паралімпійців повернулися сьогодні, 23 вересня, на запорізьку землю. Затрималася у Києві лише випускниця ЗНУ – дзюдоїстка Інна Черняк, яка поклала до скарбнички національної збірної єдину у цьому виді спорту золоту медаль. Загалом запорізькі спортсмени здобули в Ріо 11 медалей. Це найбільший урожай нагород за весь час участі запоріжців в паралімпіадах.
318 переглядів
23.09.2016 16:55
Студентка ЗНУ Вікторія Савцова завоювала на Паралімпіаді-2016 дві срібні медалі та одну бронзову

Вікторія (категорія SB5) фінішувала на дистанції 50 м вільним стилем із результатом 33, 68 секунд, поступившись лише українці Єлизаветі Мерешко, яка встановила паралімпійський рекорд – 33, 43 секунд. Суперниця Вікторії - дебютантка в Ріо, і третього дня вона двічі "переписала" паралімпійський рекорд: у попередньому запливі фінішувала з результатом 33, 58 секунди. Відтак, срібло нашої Вікторії викликає неабияку повагу. Вже у боротьбі за другу медаль (стилем брас) Вікторія поступилася чемпіонці 0.51 секунди (результат Єлизавети четвертого дня XV літніх Паралімпійських ігор - 1:41.63).