Стара версія

Новини прес-служби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 497 )

Студент ЗНУ виборов срібло чемпіонату України з дзюдо

У Харкові нещодавно пройшов чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів до 23 років. Запорізькі спортсмени вибороли на змаганнях дві срібні і дві бронзові медалі. Другі місця у своїх вагових категоріях посіли Аслан Куразов – студент юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – (100 кг) та Сергій Ковбасюк (+100 кг). Третіми стали Ілона Ткачова (48 кг) та Олексій Єршов (100 кг). У загальному заліку Запорізька область посіла п’яте місце серед 22 команд.

59 переглядів
23.09.2020 11:45
Представники ЗНУ – талановиті волейболістки 1 курсу – зробили Україні чудовий подарунок до Міжнародного дня студентського спорту

Неймовірний подарунок до Міжнародного дня студентського спорту зробили шанувальникам спорту студентки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ангеліна Хміль і Тетяна Лазаренко. Першокурсниці факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, сенсаційно виграли чемпіонат Європи з пляжного волейболу, серед спортсменів до 18 років, що проходив в турецькому Ізмірі. Волейболісти, які прибули на континентальну першість у статусі 31-го номеру Європейського рейтингу, впевнено подолали турнірну дистанцію до півфіналу, вигравши п’ять матчів (чотири з них із сухим рахунком 2:0).

90 переглядів
21.09.2020 10:51
Серед переможців обласного конкурсу «SPORT STAR-2020» – спортсмени ЗНУ

На території парку «Дубовий Гай» відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «SPORT STAR-2020», який було приурочено до святкування Дня фізичної культури та спорту в Україні. Серед нагороджених були й спортсмени Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

98 переглядів
18.09.2020 16:23
Серед переможців чемпіонату України з веслувального марафону – представники ЗНУ Людмила Бабак і Дмитро Кряж

Запорізькі представники веслувального спорту здобули квартет золотих нагород на чемпіонаті України з веслувального марафону. Серед них і представники ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – каноїсти Людмила Бабак і Дмитро Кряж.

76 переглядів
17.09.2020 13:41
Вихованцю ЗНУ, відомому спортсмену Сергію Фролову вручили медаль «За працю і звитягу»

Під час позачергової сесії Запорізької обласної ради відомому спортсмену, вихованцю Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергію Фролову вручили медаль «За працю і звитягу». Випускника юридичного факультету ЗНУ відзначили почесною нагородою до Дня Конституції України.

80 переглядів
10.08.2020 09:24
Вихованець ЗНУ Максим Пасько виборов бронзову медаль у першому онлайн-чемпіонаті Європи з ушу

Днями, за ініціативи Європейської федерації ушу, відбувся перший онлайн-чемпіонат Європи з цього виду спорту. Новий формат вирішили випробувати через карантин. За регламентом учасники мали надіслати відео своїх виступів на розсуд журі, яке і визначило переможців. Участь в онлайн-чемпіонаті Європи взяли понад півтисячі спортсменів із 26 країн. Зокрема, й ушуїсти України, які в підсумку вибороли 2 золота, 6 срібних і 12 бронзових нагород. Магістрант економічного факультету (спеціальність «Управління персоналом та економіка праці»), вихованець ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), представник Запорізької федерації ушу, майстер спорту України Максим Пасько виборов третє місце серед дорослих спортсменів у категорії бацзіцюань, (традиційний кулак). Крім того, спортсмен став четвертим у розділах наньцюань і наньгунь.

155 переглядів
03.08.2020 13:01
Випускник ЗНУ Сергій Фролов здобув два срібла першого етапу Кубка України з плавання

Днями в м. Дніпрі відбувся перший етап Кубка України з плавання. Це – перше спортивне змагання такого рівня після завершення карантину. Запорізькі спортсмени гідно представили своє місто, здобувши в результаті змагань 6 срібних медалей та одну бронзову. Зокрема, достойно виступив випускник юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), відомий спортсмен Сергій Фролов. Він двічі став срібним призером змагання: на дистанції 200 м вільним стилем (1:53.71) та 400 м вільним стилем (3:56.53).

68 переглядів
31.07.2020 10:49
Студент юридичного факультету Андрій Васильєв – серед переможців Відкритого кубка Федерації легкої атлетики Запорізької області

Днями в м. Запоріжжі на стадіоні СК «Мотор-Січ» відбувся Відкритий кубок Федерації легкої атлетики Запорізької області. Це – перші змагання легкоатлетів після пом’якшення карантинних заходів у Запоріжжі. Серед його переможців – студент юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Андрій Васильєв. Він став кращим на дистанції 100 м із часом 10,4 с.

83 переглядів
29.07.2020 11:01
Випускник ЗНУ Сергій Попов – серед переможців  однозіркового туру чемпіонату України з пляжного волейболу сезону 2020

Випускник ЗНУ Сергій Попов – серед переможців однозіркового туру чемпіонату України з пляжного волейболу сезону 2020

Нещодавно у Харкові відбувся черговий однозірковий тур чемпіонату України з пляжного волейболу сезону 2020. У змаганнях чоловіків двом запорізьким парам вдалося дістатися півфіналу. А Запорізькі спортсмени з пляжного волейболу, серед яких випускник ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Попов у парі з Миколою Бабічем вибороли золото чемпіонату України.

87 переглядів
10.07.2020 14:08
Студент ЕПК Луньов Геральд отримав звання «Майстер спорту України»

Цей тиждень, попри карантин і режим самоізоляції, приніс чергову звістку про перемогу талановитого студента Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). 27 квітня 2020 року Міністром культури, молоді та спорту України Володимиром Бородянським, на підставі завоювання Кубку України у 2019 році (1 місце) був підписаний наказ про присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України» зі спортивних танців, студенту 2 курсу спеціальності «соціальна педагогіка» ЕПК Геральду Луньову.