Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-1 ( всього знайдено : 1 )

Волейболістки «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – бронзові призерки чемпіонату України сезону 2020/21!

Викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вітають спортсменок волейбольної команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» із черговою вагомою перемогою! Вкотре запорізькі волейболістки переконливо продемонстрували свої таланти, чудову фізичну форму, прагнення до перемоги та вміння долати перешкоди на шляху до нових спортивних вершин! Вони стали бронзовими призерками чемпіонату України сезону 2020/21!
20 переглядів
16.04.2021 18:18
Вихованка ЗНУ, відома спортсменка Людмила Бабак візьме участь у європейській кваліфікації на Олімпійські ігри

За підсумками Кубку України з веслування на байдарках і каное пам’яті Юлії Рябчинської, що нещодавно проходив у м. Дніпрі, визначилися веслувальники, які візьмуть участь в європейській кваліфікації на Олімпійські ігри. Серед них – випускниця факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), заслужена майстриня спорту України з веслування на байдарках і каное, чемпіонка світу Людмила Бабак. Спортсменка проходитиме відбір на Олімпіаду в Токіо на дистанції 200 м у каное-одиночці.

73 переглядів
13.04.2021 15:29
Студент ЗНУ Максим Куропата виборов три срібні нагороди чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів і перевиконав норматив Майстра спорту

Днями в Чернігові пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. У ваговій категорії до 102 кг досить успішно дебютував на змаганнях студент Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Максим Куропата (2003 року народження). Максим виконав усі змагальні спроби в ривку та поштовху. Вихованець ЗНУ виборов три срібні нагороди, з результатами: ривок 145 кг, поштовх 170 кг, сума двоборства 315 кг. Крім того, Максим Куропата виконав норматив Майстра спорту України з важкої атлетики, а точніше навіть перевиконав норматив на 13 кг! Спортсмен тренується під керівництвом Заслуженого тренера України, викладача Запорізького національного університету Анатолія Орлова й Олени Зінов’євої-Орлової. Перший тренер спортсмена – Олександр Ненадов (Максим – вихованець комунального закладу «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» Запорізької обласної ради).

35 переглядів
29.03.2021 15:40
Викладачка Економіко-правничого фахового коледжу Олена Есаулова виборола 4 золоті медалі на міжнародному турнірі з плавання

У м. Запоріжжі 20-21 березня відбувся Міжнародний турнір із плавання «Кубок Мотор-Зеніт». У категорії «Мастерс» у ньому блискуче виступила керівниця фізичного виховання, майстер спорту та досвідчена викладачка Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олена Есаулова.

92 переглядів
24.03.2021 16:59
Поновилися змагання серед студентів закладів фахової передвищої освіти: Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ тримає першість

Рік тривала вимушена пауза в календарі спортивних змагань серед студентів закладів фахової передвищої освіти Запорізької області. Нарешті епідеміологічна ситуація дозволила поновити змагання. А стартували із шашок – за першість у цьому виді спорту змагалися команди восьми закладів фахової передвищої освіти. Силами мірялися у шахово-шашковому клубі «Думка». Команди, складені з трьох студентів (два юнаки+дівчина), зіграли між собою по колу.

58 переглядів
18.03.2021 16:18
Студент юридичного факультету Тарас Мальченко виборов «золото» чемпіонату України з олімпійського тхеквандо ВТ

15-17 березня в місті Харкові проходив чемпіонат України з олімпійського тхеквандо ВТ. Серед його учасників був студент 4 курсу (4 групи) юридичного факультету ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) Тарас Мальченко. Після річної паузи в змаганнях, що виникла через короновірусну хворобу, Тарас впевнено виграв три поєдинки. Перший – проти спортсмена з Донецька з рахунком 22:0. Другий, з рахунком 32:6, – проти спортсмена з Одеси. Третій – проти спортсмена з Києва з результатом 22:6. У результаті він здобув золоту нагороду.

59 переглядів
18.03.2021 11:03
Вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Георгій Животок виборов дві золоті нагороди чемпіонату України з ушу (таолу) серед дорослих

Дванадцятого-чотирнадцятого березня у м. Бровари (Київська область) у СК «Світлотехнік» пройшов чемпіонат України з ушу (таолу) серед дорослих. В змаганнях взяли участь атлети зі всієї країни починаючи з технічного рівня «гуйдін». Запорізький край представляли 26 атлетів з Бердянська та Запоріжжя. Серед них – вихованець факультету фізичного виховання та туризму Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Георгій Животок, який здобув переконливі перемоги у двох видах змагань.

55 переглядів
17.03.2021 09:45
Волейболістки «Орбіти-ЗНУ» здобули перемогу у виїзному матчі в м. Рівному

У Рівному волейбольна запорізька команда «Орбіти-ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках 2 етапу Чемпіонату України з волейболу серед жінок здобула переконливу перемогу над місцевою командою. Матч закінчився з рахунуком: «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) — «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя) 0:3 (12:25, 16:25, 22:25)

46 переглядів
11.03.2021 08:56
Випускниця ЕПФК ЗНУ Анастасія Бризгіна у складі збірної України встановила новий національний рекорд із легкої атлетики

Відома запорізька спортсменка-легкоатлетка, випускниця Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анастасія Бризгіна у складі збірної України, встановила новий національний рекорд в естафеті 4х400 м.

85 переглядів
10.03.2021 11:27
Студентка Економіко-правничого фахового коледжу Аліна Захарченко здобула «срібло» на всеукраїнських змаганнях

«Боротьба проти дитячого рабства у світі» – такою була тема танцю студентки 1 курсу, спеціальності «Фізична культура і спорт» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Аліни Захарченко на всеукраїнських змаганнях із Pole dance (вид спорту, який поєднує танець із гімнастичними вправами на пілоні – жердині). Зазначимо, що танець на пілоні, визнаний видом фітнесу, який базується на аеробних та анаеробних вправах. Він поєднує в собі елементи танцю та акробатичні трюки. У категорії «професіонали» Аліна виборола «срібло».