Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна

Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-9 ( всього знайдено : 23 )

Студенти Економіко-правничого фахового коледжу – серед переможців Відкритого чемпіонату із плавання

Минулого тижня Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) здобули нові спортивні перемоги. Представники 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Костянтин Шабловський та Антон Буц переможно виступили на Відкритому чемпіонаті «Мотор-Січ».

77 переглядів
22.10.2021 10:17
Представник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов встановив особистий рекорд на Олімпіаді в Токіо

Нещодавно на дистанції 800 метрів вільним стилем представник юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Фролов показав свій найкращий результат на Олімпійських іграх в Токіо: Це – 7:45.11. При цьому він став шостим. До речі, його топовим досягненням на чемпіонатах світу також було шосте місце – в 2017 році на 1500 метрах.

220 переглядів
30.07.2021 15:50
Представник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов вийшов до фіналу Олімпійських ігор у змаганнях із плавання

Двадцять сьомого липня на Олімпійських Іграх в Токіо в змаганнях із плавання взяли участь запорізькі спортсмени. Так, під час Олімпіади вже успішно виступив представник юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Фролов.

107 переглядів
28.07.2021 11:59
Спортсмен Сергій Фролов напередодні Олімпійських ігор перебуває на тренувальних зборах збірної України в Японії

Уже 23 липня в Токіо стартують XXXII літні Олімпійські Ігри. До складу української національної збірної увійшло 8 спортсменів із Запорізької області. Серед них – 3 вихованця Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Один із них – представник юридичного факультету, заслужений майстер спорту України Сергій Фролов – на сьогодні вже перебуває в місті Осака, де проходять тренувальні збори національної команди України. 27 липня Сергій Фролов виступить на дистанції 800 м вільним стилем.

179 переглядів
21.07.2021 12:25
Викладачка Економіко-правничого фахового коледжу Олена Есаулова виборола 4 золоті медалі на міжнародному турнірі з плавання

У м. Запоріжжі 20-21 березня відбувся Міжнародний турнір із плавання «Кубок Мотор-Зеніт». У категорії «Мастерс» у ньому блискуче виступила керівниця фізичного виховання, майстер спорту та досвідчена викладачка Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олена Есаулова.

162 переглядів
24.03.2021 16:59
Випускник юридичного факультету ЗНУ Сергій Фролов виборов золото Всесвітніх Ігор Військовослужбовців

Третю медаль Всесвітніх Ігор військовослужбовців приніс Україні запорізький плавець, випускник юридичного факультету Запорізького національного університету Сергій Фролов. До срібла і бронзи, здобутих напередодні на дистанціях 800 та 400 м вільним стилем, спортсмен додав золото, яке виборов на своїй коронній дистанції 1500м вільним стилем з новим з рекордом змагань — 15: 01.82.

337 переглядів
30.10.2019 10:56
Випускник ЗНУ Сергій Фролов – серед учасників XVIII чемпіонату світу з водних видів спорту

У корейському місті Кванджау проходить 18-й чемпіонат світу з водних видів спорту. Україну на змаганнях представляють 29 спортсменів у чотирьох видах: артистичному плаванні, стрибках у воду, плаванні та плаванні у відкритій воді. Серед них – випускник юридичного факультету ЗНУ, запорізький спортсмен Сергій Фролов.

507 переглядів
25.07.2019 08:54
Усі золоті медалі змагань із плавання серед представників запорізьких коледжів вибороли студентки ЕПК

За повідомленням Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України в басейні «Славутич» СК «Мотор-Січ» пройшли змагання з плавання серед студентів запорізьких коледжів. Участь у першості взяли студенти шести навчальних закладів. Це: Запорізький авіаційний коледж ім.О.Г.Івченка, Запорізький будівельний коледж, Гуманітарний коледж ЗНТУ, Економіко-правничий коледж ЗНУ, Коледж КПУ, Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ. Варто відзначити, що раніше плавання входило до програми всеукраїнської спартакіади коледжів. Потім його відмінили, проте цей вид змогли зберегти окремі спілки.