Одинадцятого липня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося чергове засідання ректорату, присвячене важливим питанням діяльності вишу в літній період. Зокрема, під час зібрання йшлося про перебіг вступної кампанії та підготовку до організованого початку нового навчального року. Захід проходив в очно-дистанційному форматі. Серед його учасників були представники адміністрації ЗВО, усіх факультетів, інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні, фахових коледжів ЗНУ та студентського самоврядування, співробітники структурних підрозділів й учасники волонтерського руху.