13 лютого відбулося засідання круглого столу Психологічного клубу факультету соціальної педагогіки та психології, присвячене проблемам стосунків між людьми та темі кохання.
Ще раз про кохання
13 лютого відбулося засідання круглого столу Психологічного клубу факультету соціальної педагогіки та психології, присвячене проблемам стосунків між людьми та темі кохання.
15.02.2008 13:07

