Вчора, 27 травня, в актовій залі 2 навчального корпусу ЗНУ відбулася церемонія нагородження кращих студентів та викладачів економічного факультету за результатами конкурсу «Економіст року - 2015». Переможці отримали дипломи і пам’ятні подарунки. Свято започаткували з ініціативи Студентської ради факультету.У ЗНУ започаткували конкурс «Економіст року - 2015»
Вчора, 27 травня, в актовій залі 2 навчального корпусу ЗНУ відбулася церемонія нагородження кращих студентів та викладачів економічного факультету за результатами конкурсу «Економіст року - 2015». Переможці отримали дипломи і пам’ятні подарунки. Свято започаткували з ініціативи Студентської ради факультету.28.05.2015 12:52

