Олександра Надтоку визнано найкращим спортсменом України 2019 року з академічного веслування

Олександр Надтока,  аспірант факультету фізичного виховання Запорізького національного університету,  отримав почесне звання найкращого спортсмена з академічного веслування (парне весло) 2019 року. Тренер - доктор педагогічних наук, професор,  завідувач кафедри фізичної культури і спорту ЗНУ Андрій Сватьєв.

49 переглядів
24.01.2020 13:56
Волейболістки команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ»  вийшли до Фіналу Чотирьох Кубка України

Волейболістки команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» вийшли до Фіналу Чотирьох Кубка України

У спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ (Запоріжжі) 15-17 січня відбулися матчі жіночого Кубка України з волейболу. За місця у «Фіналі чотирьох»  змагалися чотири команди. Крім господарок – волейболісток «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ»  - у напруженій боротьбі взяли участь жіночі волейбольні команди «Полтавчанка» (Полтава), «Хімік» (Південне) та «Волинь-Університет-ОДЮСШ».

117 переглядів
21.01.2020 15:25
Вихованці ЗНУ – серед кращих в рейтингу спортсменів Запорізької області у 2019 році

Традиційно Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації спільно з Запорізьким обласним відділенням Національного олімпійського комітету України визначили кращих спортсменів й сильніші команди з ігрових видів спорту за результатами їх виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, підбивши підсумок спортивного 2019 року. Серед спортсменів, яких визнали кращими, є й вихованці Запорізького національного університету.

31 переглядів
20.01.2020 10:05
Випускники ЗНУ здобули дві срібні медалі Всеукраїнських змагань із бар`єрного та спринтерського бігу

Сімнадцятого грудня в манежі Київської міської школи вищої спортивного майстерства (м. Київ) під час Всеукраїнських змагань із бар`єрного та спринтерського бігу пам`яті М. Батруха та Б. Юшка запорізькі легкоатлети загалом здобули три перемоги. При цьому дві  срібні медалі виграли відомі спортсмени, випускники Запорізького національного університету Олексій Касьянов й Анастасія Бризгіна (ЕПК).

21 переглядів
20.01.2020 08:49
Студентка ЕПК Софія Д’ячек посіла 3 місце на чемпіонаті Європи з кіокушин карате

Наприкінці минулого року в м. Мінську (Білорусь) пройшов XVIII відкритий чемпіонат Європи з кіокушин карате, у якому брали участь 600 майстрів карате з 25 країн. Під час спортивних змагань студентка 1 курсу спеціальності «фізична культура і спорт» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Софія Д`ячек посіла почесне 3 місце.
27 переглядів
17.01.2020 11:35
Випускниця ЕПК Анастасія Бризгіна виборола «срібло» турніру «Різдвяні старти» (Київ)

Спортивний рік для відомої запорізької легкоатлетки, випускниці Економіко-правничого коледжу ЗНУ Анастасії Бризгіної розпочався з чергової перемоги. Під час традиційного турніру «Різдвяні старти», що тривав у манежі Київською міською школою вищої спортивної майстерності, запорізька спортсменка на дистанції 200 м виборола срібну медаль. Анастасія Бризгіна подолала дистанцію з результатом 24.65 с.
43 переглядів
13.01.2020 10:00
Серед кращих легкоатлетів Запорізької області – вихованці ЗНУ

Днями Федерація легкої атлетики Запорізької області підбила підсумки минулого, передолімпійського року. Її керівництво оцінило 2019 рік як вдалий: запорізькі спортсмени були представлені на всіх головних легкоатлетичних стартах планети. Запорожці виступали на чемпіонаті світу і чемпіонатах Європи серед дорослих, молоді та юніорів, чемпіонаті світу з естафетного бігу, Європейських Іграх, Всесвітній Універсіаді, Всесвітніх Іграх військовослужбовців, різних міжнародних турнірах і були серед лідерів на всіх національних змаганнях. При цьому часто демонстрували під час престижних змагань вагомі успіхи й здобутки. Таким успішним завершенням року федерація, зокрема завдячує спортивним здобуткам вихованців Запорізького національного університету.

33 переглядів
10.01.2020 14:06
Студент філологічного факультету Олександр Смирнов отримуватиме стипендію Президента України

Відповідно до Указів Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та від 1 вересня 2011 року № 884 «Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» студент 4 курсу філологічного факультету ЗНУ Олександр Смирнов отримуватиме стипендію Президента України терміном на один календарний рік.

110 переглядів
27.12.2019 10:42
Випускник ЗНУ Олексій Касьянов став кращим у рейтинговому списку багатоборців України за 2019 рік

Федерація легкої атлетики України оприлюднила рейтингові списки кращих спортсменів України за підсумками 2019 року. У національному топ-50 сезону високі позиції мають запорізькі багатоборці. У чоловічому десятиборстві очолює рейтинг відомий запорізький спортсмен, випускник Запорізького національного університету Олексій Касьянов, із сумою 7874 очок. Цей результат досвідчений легкоатлет продемонстрував на міжнародному турніру Гетцисі 45th Hypomeeting. На жаль, покращити показники протягом сезону Олексію Касьянову завадила травма.

46 переглядів
19.12.2019 11:40
У складі української збірної студентка ЗНУ Ганна Дмитренко здобула «срібло» в чемпіонаті Європи з шашок-100

Днями в місті Нетанія (Ізраїль) пройшов чемпіонат Європи з шашок-100 у програмі блискавичної гри. Участь у континентальній першості взяли команди дев’яти країн, в тому числі – з України. До складу української збірної увійшла відома запорізька спортсменка, студентка 4 курсу спеціальності «Мова й література. Французька» факультету іноземної філології ЗНУ Ганна Дмитренко (тренер – Олег Компанієць).

18.12.2019 15:07
Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 35