Новини пресслужби ЗНУ

Новини 1-10 ( всього знайдено : 25 )

Студент ЗНУ Ярослав Низовий – золотий призер Чемпіонату України з важкої атлетики

Днями в м. Свалява (Закарпатська область) відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років. Студент 1 курсу факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ярослав Низовий (тренер – Євген Низовий) представив переможні результати за час заходу.

62 переглядів
21.11.2022 13:07
Вихованка ЗНУ Інна Сич (Черняк) – срібна призерка Чемпіонату світу із дзюдо IBSA

Днями в м. Баку (Азербайджан) відбувся Чемпіонат світу із дзюдо IBSA серед спортсменів/спортсменок із вадами зору. Успішно представила Україну на світовій першості заслужена майстерка спорту України, чемпіонка Паралімпійських ігор, вихованка Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Інна Сич (Черняк).

84 переглядів
16.11.2022 16:23
Вихованка ЗНУ Єлизавета Пономар виступатиме в складі української збірної на V чемпіонаті Європи з кіокушин-карате

Студентка 1 курсу групи 6.0142-фк (014 «Середня освіта»/014.11 «Фізична культура») факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Єлизавета Пономар у складі збірної України їде на V чемпіонат Європи з кіокушин-карате, який відбудеться 12-13 листопада в Польщі.

130 переглядів
07.11.2022 08:49
Вихованець ЗНУ Сергій Попов виборов срібло в престижному турнірі з пляжного волейболу

Днями у м. Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) завершився перший етап престижного міжнародного турніру «Про тур» з пляжного волейболу. У ньому брали участь по 24 команди як серед чоловіків, так і серед жінок. У чоловічих змаганнях Україну представляли відомий запорізький спортсмен, вихованець ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Попов і його напарник Едуард Рєзнік. За результатами змагань Україна виборола срібні медалі.

94 переглядів
01.11.2022 15:10
Спортсменка ЗНУ Еліна Сєлємєнєва – золота призерка Кубка світу з єдиноборств серед студентства

Вихованка Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Еліна Сєлємєнєва здобула «золото» Кубка світу з єдиноборств серед студентства «FISU University World Cup Combat Sports». Це – третя золота нагорода в командній скарбничці спортсменів і спортсменок Запорзької області.

75 переглядів
11.10.2022 12:22
Вихованка ЗНУ Людмила Бабак – семиразова чемпіонка світу з веслувального марафону

Нещодавно в португальському місті Понте-де-Ліма відбувся Чемпіонат світу з веслувального марафону. У командному заліку чемпіонату світу збірна України посіла 6 місце, здобувши 2 медалі –1 золоту та 1 срібну. Золото українській команді принесла вихованка Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), відома спортсменка Людмила Бабак (тренер – Сергій Снежко). Вона стала 7-разовою чемпіонкою світу з марафону, перемігши на довгій дистанції (15,4 км – 1:25.49,80).

116 переглядів
04.10.2022 12:40
Чотири медалі Кубка світу з єдиноборств серед студентства – у ЗНУ

У місті Самсун (Туреччина) із 21 по 30 вересня 2022 року тривали змагання Кубка світу з єдиноборств серед студентства (FISU University World Cup Combat Sports). На цьому міжнародному змаганні блискуче виступили й таланти від Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), виборовши 2 золоті та 2 срібні нагороди.

79 переглядів
03.10.2022 14:26
Студентка ЗНУ Вероніка Крамаренко – переможниця Чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів

Днями в Івано-Франківську відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів/юніорок. Федерацію легкої атлетики Запорізької області на першості країни успішно представили четверо осіб, серед них – студентка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ Вероніка Крамаренко (тренер – Микола Кардач).

97 переглядів
23.09.2022 10:26
Спортсмен ЗНУ виборов дві медалі студентського Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каноє

Днями в місті Бидгощі (Польща) відбувся Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каноє. За його підсумками Україна здобула 5 медалей – 3 срібні, 2 бронзові. Дві з цих нагород здобув студент Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Валерій Гарап.
88 переглядів
22.09.2022 14:03
У ЗНУ привітали талановиту молодь чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок-2022

Днями в місті Хмельницькому відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, присвячений Збройним Силам України. На цьому важливому спортивному змаганні гідно презентували рідний край вихованці/вихованки Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Анастасія Манєвська й Дмитро Вороновський.