Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у впорядкуванні території Дитячої залізниці

Студенти ЗНУ взяли участь у впорядкуванні території Дитячої залізниці

18.04.2011 14:10

Щовесни з 1998 року в третю суботу квітня запорізькі громадські організації влаштовують заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища. Так, цього року, 16 квітня, на суботник до Запорізької дитячої залізниці завітало чимало тих, для кого небайдужа її подальша доля. Не став виключенням і наш університет: у заході взяли участь представники факультетів соціальної педагогіки та психології; математичного; фізичного; філологічного; журналістики і факультету соціології та управління.

Суботник розпочався привітаннями депутата Запорізької міської ради, екс-мера Запоріжжя Євгена Карташова та начальника дитячої залізниці Раїси Козак. Після закінченню офіційної частини учасників заходу розділили на окремі групи, кожна з яких отримала своє завдання. Представникам Запорізького національного університету випало впорядковувати алею. Незважаючи на несприятливі погодні умови, наші студенти були налаштовані оптимістично.
« Дуже добре, що проводяться такі суботники. Вони групують молодь і, крім того, певним чином дозволяють повернутися у дитинство. Дитяча залізниця - це місце, пам’ятне багатьом учасникам заходу першими прогулянками та першими екскурсіями, у яких вони брали участь»,- ділиться своїми враженнями заступник голови профспілки ЗНУ з роботі зі студентами Марія Черняєва.
Студентів не злякала робота з лопатами та граблями, вони старанно скопували землю навколо дерев та згрібали торішнє листя. Гарному настрою посприяли й організатори заходу, увімкнувши усім відомі хіти.
«Приємно бачити молодих красивих людей, які старанно вправляються з лопатами. Такі заходи на Дитячій залізниці відбуваються постійно: кожної весни ми готуємося до літа, а восени у нас також проводяться суботники із підготовки до зими. У нас величезні території, своїми силами їх важко підтримувати у належному стані. Тому ми завжди звертаємося по допомогу до студентів, школярів, жителів нашого міста і дуже вдячні, коли вони відгукуються на наше прохання», - розповідає інструктор із виробничого навчання Наталя Сейфі.
Після завершення суботника на його учасників чекали частування солдатською кашею та запрошення на екскурсію Запорізькою дитячою залізницею.

Анна Сивокінь,
Дарина Щебетун