Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Молода наука» на біологічному факультеті

«Молода наука» на біологічному факультеті

19.04.2011 09:50

14 квітня 2011 року на біологічному факультеті ЗНУ відбулися секційні засідання IV університетської науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Молода наука-2011», присвяченої 5-річчю Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ.

Секція «Біологічні науки» проводилась за двома напрямами: «Хімія» і «Садово-паркове господарство та генетика рослин. Фізіологія людини і тварин. Імунологія та біохімія. Іхтіологія».
У роботі секційних засідань взяли участь 52 особи, серед яких були не тільки студенти та аспіранти університету, але й представники наукового товариства обдарованих учнів «Молодий університет». До обговорення результатів представлених наукових робіт запросили декана біологічного факультету Людмилу Омельянчик, викладачів факультету, наукових керівників учасників конференції.
Доповідачі показали високий рівень виконаних експериментальних досліджень. Роботи школярів мали дещо менший ступінь самостійності та науковості, ніж роботи студентів. Проте викладачі відзначили високий рівень підготовки учнів шкіл до усних доповідей, надали цінні рекомендації для продовження досліджень. Також вони висловили побажання у наступному році побачити школярів серед учасників Малої академії наук та, у майбутньому, – серед студентів біологічного факультету.
За результатами роботи секційних засідань три магістранти біологічного факультету були рекомендовані до нагородження грамотами ректора. Це - Анна Куропятникова з роботою «Визначення ванадію з лужного розчину, в якому присутні вольфрам і молібден, в сталях і сплавах на основі ніколу», Анна Каріна з роботою «Розробка методики визначення ітрію, алюмінію та хрому в сплавах на основі ніколу» та Анна Повхан із роботою «Генетична база селекції рицини на декоративність».

Голова НТСА біологічного факультету
Марина Псьол