Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ взяли участь у створенні Молодої наукової ради при Обласній державній адміністрації

19.04.2011 15:09 Все Факультети Юридичний

21 березня відбулося об’єднання наукової молоді усього Запорізького регіону. Це стало можливим завдяки ініціативі студентів юридичного факультету ЗНУ Віталія Харькова, Михайла Бомбизова та Олесі Краснокутської. Слід зазначити, що координувала написання положення молодіжної організації, створення її концепції тощо декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць.

Вирішальну роль у створенні молодіжного об’єднання зіграло Управління у справах сімі’ї, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації. Ініціативу студентів підтримали начальник цього Управління Анастасія Склярук та її заступниця Любов Ярова. Таким чином, наказом Управління було створено Дорадчий орган при Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації «Молода наукова рада». До складу цього органу увійшли представники віком від 14 до 35 років від кожного навчального закладу Запорізької області.
Молода наукова рада є одним з органів, що сприяють розвитку науки та посиленню інтересу до наукової роботи в молодіжному середовищі. Метою діяльності МНР є координаційне, організаційне та науково-методичне забезпечення роботи з обдарованою молоддю, створення сприятливих умов для розвитку і реалізації її творчих здібностей. А також - участь у вирішенні актуальних науково-педагогічних, гуманітарних та науково-технічних проблем, сприяння розвитку науки та підвищенню інтересу до науково-дослідної діяльності серед молоді. Підтримку Молодій науковій раді при її утворенні надав і заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Микола Ярмощук. Микола Анатолійович завітав і на перше засіданні Молодої наукової ради, яке відбулося в рамках проведення конференції обласної студентської ради. Він побажав успіхів та плідної праці учасникам новоствореного об’єднання.
Надалі організація планує проводити засідання на базі Центру молоді або певного ВНЗ регіону. Молода наукова рада вже розпочала підготовку до проведення заходів регіонального рівня за участі керівництва Запорізької області. Першим завданням, отриманим МНР від Управління у справах сімі’ї, молоді та спорту, стало проведення соціального опитування серед молоді Запорізької області, присвяченого студентському самоврядуванню.

Голова НТСА юридичного факультету ЗНУ
Віталій Харьков