Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято другої іноземної мови

Свято другої іноземної мови

26.04.2011 15:07 Все Факультети Іноземної філології

На факультеті іноземної філології ЗНУ 19 квітня відбулося «Свято другої іноземної мови». В підготовці і проведенні свята взяли участь понад 300 студентів та професорсько-викладацький склад кафедри викладання другої іноземної мови.

Студенти презентували соціально-культурні проекти за темами індивідуальних творчих завдань з іноземної мови (що вивчається ними як друга іноземна) - англійської, німецької, французької або іспанської, та (як третя) – італійської. Свято супроводжувала цікава різнопланова наочність. Пройшли вікторини соціокультурного змісту з усіх цих мов. Дегустації національної кухні тих країн, мова яких вивчається, сподобались без виключення всім! Кульмінаційним моментом став тематично спрямований концерт, головним завданням якого стала демонстрація студентами знання другої іноземної мови. В програмі представлені краєзнавчі презентації, театральні фрагменти, національні танці, пісні та поезія. На завершення викладачі кафедри, керівники мовних проектів, виконали авторську пісню, яку саме створила старший викладач кафедри Алла Мамедова. В ній висловили вдячність студентам за їх захопленість, з якою ті опановують другу іноземну мову, за креативний підхід до підготовки свята під лозунгом «Всі мови, єднайтесь!».
Цілий день на факультеті панувала піднесена, радісна, дружелюбна атмосфера. Конкурси, вікторини, присвячені культурі іншомовних країн, не залишили байдужими ані студентів, ані викладачів, ані гостей факультету. Декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна висловила слова щирої подяки за проведення свята його організаторам і учасникам.

Катерина Ружин,
завідувач кафедрою викладання другої іноземної мови