Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Визначено переможців «Студентської весни - 2011»

Визначено переможців «Студентської весни - 2011»

28.04.2011 10:30

Нарешті підбито підсумки і визначено переможців конкурсу-фестивалю студентської творчості «Студентська весна - 2011»! Перше місце, а також безліч подарунків, здобули студенти факультету соціології та управління. Друге розділили представники факультету іноземної філології та фізичного виховання. А третю сходинку «почесного п’єдесталу» посіли журналісти та Економіко-правничий коледж. Урочисте нагородження традиційно відбулося на гала-концерті, де представили найкращі номери всього фестивалю і нагороджено переможців у різноманітних номінаціях.

Відкривав цей святковий вечір в.о. ректора ЗНУ Олександр Бондар, який висловив сподівання, що роки навчання у ЗНУ стануть найяскравішим періодом у житті його студентів. «Усе гарне та добре у цих стінах відбувається завдяки вам. Всі ви – артисти, наша гордість», - зазначив Олександр Григорович.
Розпочали свято студентських талантів танком у стилі 90-х від хореографічної студії «D.A.L.S.» під керівництвом Ірини Ушакової. Свою точку зору на дискотеку 90-х презентували власники чарівних вокальних даних: Іван Красніков (факультет фізичного виховання) із композицією «Девчонка-девчоночка» із репертуару Євгена Білоусова; Юлія Данилюк (філологічний факультет) із композицією із репертуару гурту No Doubt - Don`t Speak, композицію «Я река» із репертуару Євгенії Власової заспівала Юлія Федоренко (факультет журналістики). Усі вони були нагороджені дипломами переможців, які вручала їм керівник вокальної студії «Кантилена» Наталя Пиріг.
Естафету таланту перехопили хлопці із гурту імені студента факультету соціології та управління Ігоря Пилипенка, котрі просто причарували глядачів своєю піснею. Як завжди тепло сприймала публіка студента філологічного факультету Миколу Білика із композицією «Гуцулка Ксенія». Також припав до душі аудиторії театральний номер у виконанні студентів факультету соціальної педагогіки та психології «Старі друзі». Вікторія Назарова (факультет журналістики) подарувала присутнім композицію із репертуару Володимира Преснякова «Стюардесса». Усі переможці були нагороджені дипломами. Нагороди вручав режисер-постановник Центру культурно-масової роботи Валерій Шаповалов, який зазначив, що до гала-концерту потрапили найкращі номери, а кожен із них є «цукеркою».
Загалом, цьогорічна «Студвесна» здивувала передусім великою кількістю яскравих танців! Хіп-хопи, ретро, контемпи і багато інших запальних композицій. Але зовсім не енергійні рухи та яскраві костюми стали справжніми родзинками конкурсу. Найбільше аудиторію підкорило те, що тепер в Запорізькому національному почали танцювати навіть хлопці. Наприклад, у постановці Економіко-правничого коледжу під композицію Чичеріної «Жара». Також порадували глядачів хіп-хоп від Ольги Шаламової (факультет соціології та управління), контемп від Дмитра Демчика (фізичний факультет) та Анастасії Романеско (факультет фізичного виховання). Приємною несподіванкою для усіх, хто завітав на гала-концерт, став танок від хореографічного колективу ЗНУ, у якому взяли участь представники всіх факультетів.
Гурт «Раздвоение личности» з факультету іноземної філології знову повеселив та розважив піснею «Барбі», а Ольга Сикорська (факультет соціології та управління) композицією з кінофільму «Маска».
Усі виступи учасників супроводжувалися відеорядами, присвяченими 90-м рокам, які презентували майже усі факультети.
В цілому, «Студентська весна-2011» вдалася на славу. Подарунків, нагород та різноманітних номінацій в цей день було безліч – всі й не перерахувати. Але головне те, що в Запорізькому національному дуже багато талановитої молоді, яка має змогу виявити себе та презентувати власні таланти. Фестиваль, як завжди, подарував нам багато позитивних емоцій та естетичного задоволення. Тому щиро подякуємо організаторам: Центру культурно-масової роботи ЗНУ та його керівнику Юлії Лотоцькій.

Марія Соболевська