Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники секції «Економічні науки» влаштували телеміст із студентами російського вишу

Учасники секції «Економічні науки» влаштували телеміст із студентами російського вишу

29.04.2011 10:58

12 квітня 2011 року на економічному факультеті відбулося засідання секції «Економічні науки». Захід проходив у рамках IV всеуніверситетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука – 2011», організованої науково-дослідним сектором та Науковим товариством студентів та аспірантів ЗНУ.

Захід розпочався привітальним словом декана економічного факультету Алли Череп. Вона акцентувала увагу присутніх на важливості та необхідності проведення подібних засідань. Алла Василівна наголосила на величезному прориві, зробленому за час проведення цієї конференції, адже з кожним роком усе більше студентів бажає взяти участь в обговоренні актуальних питань із розвитку різних галузей економіки на сучасному етапі. Молодих дослідників цікавлять причини виникнення проблем і шляхи їх подолання, а також можливості впровадження інноваційних технологій у господарську діяльність підприємств.
Довгоочікуваним нововведенням у роботу секції цього року став телеміст із Національним дослідним технологічним університетом «МІСіС» Інститутом економіки й управління промисловими підприємствами. Так, за допомогою відеозв’язку учасники заходу змогли взяти участь в обговоренні актуальних проблем сучасного розвитку економіки України та Росії. Також під час телемосту російські студенти висловили зацікавленість у подальшій співпраці та спільному вирішенні питань щодо розробки та впровадження інноваційних ідей у сферу практичного застосування.
Під час проведення секційного засідання присутніх вразила різноманітність тем доповідей студентів. Кожен учасник заходу намагався максимально вичерпно висвітлити обрану тему та презентувати свої інноваційні ідеї.
Студенти Малої академії управління бізнесом КРЦМтаШ під керівництвом Олени Старікової у своїх доповідях висловили цікаві пропозиції та ідеї. Також вони підготували ґрунтовні комп’ютерні презентації.
Це засідання ще раз продемонструвало великий інтелектуальний потенціал його учасників та їх зацікавленість у покращенні соціально-економічного розвитку нашої держави.

Економічний факультет ЗНУ