Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Синій птах» - замість заліку

«Синій птах» - замість заліку

06.05.2011 13:58 кафедра акторської майстерності факультет іноземної філології концерт

Традиція постановки театралізованих мініатюр за творами зарубіжних класиків вже третій рік поспіль триває на факультеті іноземної філології. Студенти представляють своє власне бачення відпрацьованого на лекціях та семінарах матеріалу. Така нетрадиційна форма роботи дає не тільки змогу засвоїти вивчене, скласти заліки, а й цікава як для студентів, так і для викладачів.

Сьогодні на так званій малій сцені – на сходинках біля актового залу 2-го навчального корпусу - свої виступи показали студенти двох груп третього курсу. На великій перерві першими виступили студенти 3 курсу англійського перекладу (2338-302-АП). Вони представили глядачам сцени з відомих творів бельгійського письменника Моріса Меттерлінка «Синій птах» та «Сліпі». Самі учасники, серед яких Дмитро Іванов, Ганна Михайліченко та інші, зазначили:
- Сподобалась сама ідея поставити перекладений твір. Не тільки його засвоїти, запам’ятати, а й по-своєму відобразити. Така власна творчість переводить знання у підсвідомість на рівень почуття. Було цікаво працювати, цікаво представити таким же студентам, як ми.
На наступній перерві свою творчість презентували актори групи французького перекладу (2338-301-ФП). Вони створили мініатюру за мотивами казок Оскара Уайльда – «Щасливий принц», «Соловей і троянда», «Егоїстичний велетень». Креативний підхід до постановки виявили художник Неля Тохтарова, виконавиця ролі принца Мілена Ніколаєва та інші актори. Образ принца довершили звуки «Місячної сонати» німецького класика Людвіга Бетховена.
Відразу після свят – 10 травня – будуть представляти свої постановки групи філологів 2339-202,204,205 з інсценізаціями «Викрадений лист» Едгара По та «Айвенго» за Вальтером Скоттом.

Олена Хлистун