Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Математичний факультет відзначив 20-річний ювілей!

Математичний факультет відзначив 20-річний ювілей!

29.04.2011 11:14

Двадцять років тому адміністрацією ЗНУ було прийнято рішення розділити фізико-математичний факультет, заснувавши два незалежних факультети. До Дня народження математичного факультету викладачі та студенти підготували урочисту святкову програму, на яку запросили багато гостей: випускників та представників дружніх факультетів.

Серед гостей були присутні декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць та заступник декана з виховної роботи Віктор Сабадаш, декани економічного та біологічного факультетів Алла Череп та Людмила Омельянчик, декан факультету журналістики Володимир Манакін та представники студентської ради журфаку, декан фізичного факультету Анатолій Добрун та студенти філологічного факультету.
Від імені ректорату вишу ювілярів привітав проректор з науково-педагогічної роботи ЗНУ Володимир Волков, який вручив факультетові у подарунок комп’ютер та побажав успіхів у подальшій діяльності.
Процвітання факультету побажав і доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, у минулому ректор Запорізького державного університету (1985–2003 рр.) В’ячеслав Толок. Він відзначив, що факультет плідно працює в сфері налагодження зв’язків з провідними запорізькими підприємствами. В’ячеслав Олександрович пригадав історію створення університету і факультету, відзначив відомих випускників, які внесли неоціненний вклад у розвиток та становлення математичного факультету, а також зупинився на проблемі формування нових наукових кадрів.
До ювілею математичний факультет отримав ще один цінний подарунок: принтер від випускника 2009 року Євгена Ющенка. Декан математичного факультету доктор технічних наук, професор Сергій Гоменюк нагородив грамотами та дипломами активістів факультету за успіхи в суспільному житті та високі досягнення. Студенти, в свою чергу, вручили своєму деканові диплом та звання «Декан сторіччя», а заступнику декана з виховної роботи Наталії Кондрат’євій звання та диплом «Перша леді факультету».
Наталія Олександрівна вручила грамоти та дипломи студентам факультету за високі досягнення та успіхи в науці (Науковому товариству студентів математичного факультету) та за високі досягнення та успіхи в спортивному житті (команді волейболісток, які вибороли 1 місце в універсіаді). Також грамоти отримали учасники та переможці поетичного конкурсу «Поетичний квітень».
Студентська рада математичного факультету запропонувала для своїх викладачів, завідувачів кафедр спеціальні номінації та вручили їм дипломи.
До святкової концертної програми увійшли як танцювальні, так і вокальні номери: dance-club «Energy» привітав усіх хіп-хопом, студентка юридичного факультету Владлена Мажара виконала композицію «Любовь спасет мир», студент філологічного факультету Микола Білик заспівав про «Материнську любов» з репертуару Миколи Мозгового, Ірина Мізина (2 курс математичного факультету) виконала пісню «В зале ожидания» із репертуару Наталі Корольової та голова студентської ради математичного факультету Ольга Солоха порадувала присутніх двома композиціями – гімном факультету та піснею «Simple the best». Підготували студенти і гумористичні номери – жартівливе інтерв’ю із заступником декана математичного факультету Наталією Кондрат’євою та сценку про співбесіду випускників факультету при отриманні роботи після закінчення вишу. Марія Соболевська