Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Американський професор Джейсон Ханс читає лекції на СПП

Американський професор Джейсон Ханс читає лекції на СПП

17.05.2011 13:08 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології іноземні викладачі психологія Програма Фулбрайта

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ відвідав професор з психології сім’ї університету Кентуккі (Лексінгтон, США) Джейсон Ханс. Це не перший його візит до нашого університету в рамках програми Фулбрайта з міжнародного академічного обміну. Професор Ханс 11-13 травня прочитав декілька лекцій студентам-психологам на актуальні теми: «Теорії кохання та пошук супутника життя», «Сімейні стосунки», «Кризи в сім’ї», «Стать та ґендер», «Сексологія» та інші.

Більше 120 студентів факультету СПП відвідали його лекції. Вони мали змогу поспілкуватися з американським спеціалістом в галузі сім’ї, задати питання, обговорити цікаві та актуальні теми, зокрема кохання та сім’ї.
На лекціях студенти знайомились з результатами останніх досліджень з психології та педагогіки, брали участь у опитуваннях. Під час занять в аудиторії панувала атмосфера дослідницького запалу та відкритості: студенти швидко вливалися у навчальний процес завдяки технології миттєвих інтерактивних опитувань (пан Ханс привіз потрібне обладнання з собою).
За відгуками студентів, обидві сторони винесли багато цікавого та корисного з такого спілкування.
Емма Міразізян (3 курс):
- Отримала незабутні враження. Ми від початку очікували, що буде цікаво, проте що такою мірою – не сподівалися! Складно на перших порах було сприймати англійську, проте невдовзі стало цікаво і все більш зрозуміло. Професор розповідав про такі прості речі, на які ми іноді навіть не звертаємо уваги, проте такі потрібні та важливі, на котрих базуються стосунки, спілкування між людьми. Мені сподобалася специфіка подачі інформації: дослідження на американському матеріалі. Ми вдячні нашому декану Ользі Пономаренко, завідувачу кафедри практичної психології Наталі Губі, заступнику декана з міжнародної роботи Наталі Мосол та іншим організаторам зустрічі.
Олександра Петруня (3 курс):
- Лекції проходили легко та весело. Джейсон Ханс наводив багато прикладів з власного життя, ілюстрував розповіді уривками музичних творів, відео. Ми краще сприймали й запам'ятовували інформацію: коли час створювати сім'ю, як взаємодіяти з партнером, щоб уникнути розлучення тощо. Завдячуємо професору за його корисну науку.
Відбулася також зустріч американського професора з викладачами та керівництвом факультету СПП, під час якої були обговорені нагальні питання в сфері вищої освіти.

Наталя Мосол,
заступник декана з міжнародної роботи СПП