Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято власноруч

Свято власноруч

10.06.2011 10:01 Все Факультети Математичний Парад колясок Парад наречених

Співробітники нашого університету, як і студенти, також активно вливаються в культурне життя міста. Хтось змагається у «лаві на лаву», інші мчать у колоні велосипедистів, а дехто очолює паради… Так чи інакше – а без представників ЗНУ у Запоріжжі свято не було б святом, адже ми намагаємося його створювати власними руками…

Асистент кафедри інформаційних технологій математичного факультету Андрій Зінченко вже не перший рік всією родиною бере участь в міських заходах. Торік син Максимка (йому зараз 6 років) та донька Настя (4 роки), одягнені в костюми наречених, предстали на «Параді наречених». Від такої солодкої парочки були у захваті всі присутні, а колишній мер Євген Карташов не втримався, щоб не потримати ошатно вбрану малечу на руках.
Цього року родина вже двічі встигла стати переможницею парадів. Завдяки майстерності татуся Андрія стара коляска – 74-го року виробництва – перетворилася на чудову карету для красуні Насті:
- Готувалися до свята всі разом, - розповідає мама Вікторія Зінченко. - Андрій з дідусем робили коня з фанери, облаштовували карету: обтягували білою шкірою. Спільними зусиллями прикрашали, готували костюми.
Наприкінці квітня відбувся парад дитячих колясок, влаштований «5 каналом». Тут у всій красі з'явилася біло-золота карета з вишукано вбраною Настунею, а красень-гусар Максимка йшов поряд з білим конем. Тож серед 120 учасників вони отримали ІІ місце й путівку до «Аквапарку» у Кирилівку.

Останній конкурс, в якому родина брала участь, відбувся буквально у минулі вихідні. Парад дитячих колясок, який проходив у рамках свята дитячого сміху, організований представництвом «Комсомольської правди в Україні».
- Тут ми представили цілий весільний кортеж. На готову коляску накинули пишний шлейф, і вона перетворилася на королівську карету. Настю з Максимом вдягли в білі костюми. Принцеса сиділа у кареті, а принц вів під узду коня. На святі ми представляли ще один візок - з ляльками-нареченими. Та викликали справжній фурор! Посіли перше місце у дорослих та дитячих номінаціях й отримали сертифікат на 250 грн., фірмову футболку від «Комсомольської правди», запрошення у «МакДональдс» та багато дрібничок для дітей. Всі залишилися дуже задоволені!
Як розповідає мама Віка, у Андрія залишилося багато дитячих карнавальних костюмів, які сьогодні знадобилися, перешиваються та вдосконалюються. А невгамовна творча фантазія татка створює з підручних матеріалів справжню феєричну казку для дітей. Ось така творча родина Зінченків, яка робить свято власними руками!

Олена Хлистун