Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники фізичного факультету отримали дипломи

Випускники фізичного факультету отримали дипломи

04.07.2011 15:38

4 липня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам фізичного факультету. На початку свята з вітальною промовою до цьогорічних випускників та гостей заходу звернувся декан факультету Анатолій Добрун.

Він побажав усім випускникам аби знання, отриманні під час навчання, допомогли їм досягти подальших успіхів у дорослому житті. Адже отримання диплому – це та подія, до якої вони наближалися всі роки навчання.
До вітань приєднався проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков. Він підкреслив той факт, що друзями та колегами за роки навчання стали не тільки самі студенти, але й їхні батьки та рідні. Також він побажав випускникам примножувати свій «багаж знань» та не забувати рідний навчальний заклад, який, як він сподівається, залишиться другом кожному з них на все життя.
Далі усіх привітав завідувач кафедри фізики металів професор Василь Гіржон. Він побажав випускникам фізичного факультету стати успішними людьми: цьому повинна сприяти й отримана освіта фізика. Також він підкреслив, що кожен, хто сьогодні отримує диплом про вищу освіту, робить перші кроки у самостійне доросле життя.
Прийшли поздоровити усіх присутніх та щиро побажати їм подальших успіхів завідувач кафедри фізики напівпровідників доцент Олександр Яновський та завідувач кафедри прикладної фізики Валерій Міщенко. Олександр Сергійович наголосив, що випускники фізичного факультету були і залишаються елітою нашого суспільства, а тому він бажає їм знайти своє робоче місце саме за отриманою спеціальністю.
Фінальною частиною свята стало вручення дипломів та Почесних грамот випускникам. Після чого вони та гості свята традиційно сфотографувалися на згадку перед своїм навчальним корпусом.