Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення дипломів на факультеті соціології та управління

Вручення дипломів на факультеті соціології та управління

05.07.2011 16:08 Все Факультети Соціології та управління

Студенти-випускники факультету соціології та управління отримали дипломи, а тепер на них чекає доросле життя та чекає перше робоче місце.

З цим святом їх привітали проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська, декан факультету соціології та управління Максим Лепський, завідувач кафедри соціальної філософії та управління Віталій Воловик, завідувач кафедри політології Тетяна Ніколаєва, старший викладач кафедри соціології Геннадій Корнієнко, куратори груп.
Вони побажали випускникам реалізації на професійній ниві та подальших успіхів у всіх сферах життя. Також наголосили, що завдяки отриманим знанням вони стануть у майбутньому справжніми професіоналами та зможуть реалізувати себе. А Тетяна Ніколаєва поділилась з випускниками своїм секретом. Вона порадила всім пам’ятати відоме висловлювання «Москва не сразу строилась». Тому не слід хвилюватись, якщо не одразу все вдасться і пам’ятати, що з часом вони обов’язково досягнуть бажаних висот.
Завітала на свято, щоб привітати випускників піснею, студентка Запорізького державного медичного університету Анастасія Вахрушева. Крім того, перед випускниками виступили і студенти нашого вишу – Ігор Пилипенко та Ольга Сикорська.
В свою чергу, випускники Яна Воєводіна та Олексій Іванченко зачитали клятву, в якій пообіцяли залишатись гідними свого навчального закладу.
Окрім дипломів вже колишнім студентам вручили грамоти за активну наукову роботу та старостам – за ефективне керівництво групами.
Наприкінці свята випускники випустили в небо «стрічку мрії» із кульок. І звісно ж, не забули загадати бажання про найшвидше досягнення всіх мрій.
Катерина Гопенко