Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники математичного факультету ЗНУ отримали дипломи

Випускники математичного факультету ЗНУ отримали дипломи

05.07.2011 16:26 Все Факультети Математичний

У Запорізькому національному університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам математичного факультету. 5 липня в актовій залі V навчального корпусу зібралися учорашні студенти, їх викладачі та гості урочистого свята.

У своїй привітальній промові декан математичного факультету Сергій Гоменюк зазначив, що у сільському господарстві найголовніше свято – свято урожаю. «Але й на факультеті зараз відбувається свято урожаю, своєрідний підсумок п’ятирічної роботи. Ви отримали вищу освіту, до того ж – в одному з найкращих вищих навальних закладів в Україні. Крім того, ви обрали гостродефіцитні спеціальності. Сподіваюся, що це допоможе реалізувати вам усім свій потенціал» - зазначив Сергій Іванович.
З висловлюванням про свято урожаю погодився і почесний гість свята – проректор з науково-педагогічної роботи ЗНУ Володимир Волков. Також він згадав про славнозвісне правило Паретто, за яким будь-який соціум розподіляється у співвідношенні 20 до 80 %. При цьому, саме 20 відсотків виробляють 80 процентів соціальних благ. «Ви належите саме до цих 20 %, ви – еліта суспільства», - зауважив Володимир Петрович.
Начальник відділу по роботі з сім'єю та молоддю Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Ігор Філіпенко, вручаючи дипломи магістрам та спеціалістам, зазначив, що сьогоднішні випускники отримали справді потрібну кваліфікацію, адже у всі часи цінувалися інженери і спеціалісти, чий фах пов'язаний із математикою. Також він висловив побажання, щоб молоді фахівці не залишали Запорізької області, працювали на її благо, сприяючи розвитку рідного краю. І, звісно, не забували свій рідний університет. Адже і він – у минулому випускник нашого вишу – часто навідується до своєї альма-матер.
Після завершення церемонії урочистого вручення дипломів декан Сергій Гоменюк зазначив, що всі цьогорічні випускники – кращі. Однак і серед них є «найкращі із кращих», ті, хто протягом перебування в університеті гідно зарекомендував себе в навчанні, науковій та громадській діяльності. Таких студентів відзначили Почесними грамотами.

Таміла Тарасенко