Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту урочисто вручили дипломи випуску-2011

На факультеті менеджменту урочисто вручили дипломи випуску-2011

05.07.2011 16:29 Все Факультети Менеджменту

Урочистості на факультеті менеджменту розпочалися виконанням старовинного студентського гімну «Gaudegamus». Це відразу настроїло присутніх – самих студентів, їх викладачів, батьків і гостей свята – на піднесений лад. Ця урочиста хвилина знаменувала початок церемонії вручення дипломів випускникам факультету менеджменту.

Це - 14 випуск на факультеті. І вчорашні студенти гідно відзначили цю цифру: із 331 випускника (бакалаврів, спеціалістів та магістрів) 53 отримали диплом із відзнакою. А це, на думку декана факультету Ірини Шавкун, - неабиякий успіх. Адже, у середньому, за п’ятирічне навчання випускник має опанувати більше ніж 90 дисциплін.
«Але п’ятирічний марафон – ваше життя в університеті – не зводився лише до відвідування семінарів та практичних занять, сюди входили і наукова робота, написання статей, і участь у суспільному житті вишу, і численні свята. Усе це разом і складає дуже важливий етап вашого життя, який залишився позаду, - зазначила Ірина Григорівна. - Тепер розпочалося цілком доросле життя. Ви вже багато зробили, вам чимало дано, однак і питати з вас будуть немало».
Також вона додала, що кожен випуск позначений чимось особливим. Ось і цього року дві випускниці магістратури продовжать навчання у французькому університеті. А це – ще одне свідчення про високу якість освіти на факультеті.
Проректор з науково-педагогічної роботи ЗНУ Володимир Волков звернувся в першу чергу до викладачів і рідних студентів, присутніх у залі. Він зауважив, що саме завдяки їх спільним зусиллям за роки навчання студенти дуже змінилися – стали більш освіченими, зрілими, перетворилися на кваліфікованих фахівців. Самим випускникам Володимир Петрович побажав реалізувати себе не лише у роботі, але й у всіх життєвих сферах. А в майбутньому - привести на факультет своїх дітей, створивши справжні студентські династії.
Також, крім урочистого вручення дипломів бакалаврам, спеціалістам і магістрам, на випускників чекали теплі слова та побажання їхніх викладачів. А виступи «зірок» факультету – співачки Євгенії Аверіної, учасниць шоу-балету «Ренесанс» тощо – став чудовим доповненням до загальної атмосфери свята, яка панувала на заході.

Таміла Тарасенко