Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Урочисте вручення дипломів на факультеті журналістики

Урочисте вручення дипломів на факультеті журналістики

07.07.2011 15:29 Все Факультети Журналістики

В день Івана Купала студентам п’ятого курсу факультету журналістики вручили дипломи магістрів та спеціалістів.

З цим святом їх привітали проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська, декан факультету журналістики Володимир Манакін, заступник декана з навчальної роботи Віктор Костюк, завідувач кафедри теорії літератури та журналістики Віталій Шевченко, доцент кафедри журналістської творчості та зв’язків із громадськістю Катерина Доценко та старший викладач Юрій Ботнер.
Володимир Манакін відзначив, що за роки навчання в університеті студенти дуже змінились. Він побажав випускникам бути гарними провідниками між брудним, владним світом та світом людей.
Неочікуваний подарунок вчорашнім студентам зробив Віктор Костюк. Він зберіг твори студентів, котрі вони писали ще на першому курсі про себе і свої мрії, та зачитав деякі з них.
А Віталій Шевченко готувався до свята з самого ранку. Він вигадав гумористичний логотип факультету журналістики і запропонував студентам втілити його в життя.
Катерина Донецко порадила не забувати, що окрім роботи є ще й родина, про яку треба піклуватись. А старший викладач Юрій Ботнер побажав випускникам завжди цікавитися подіями, що трапляються в країні та світі. Адже це основа журналістської професії.
На урочисте вручення дипломів завітали також гості: головний редактор радіостанції «Великий Луг» Наталія Галустова, головний редактор газети «Индустриальное Запорожье» Володимир Дупак та прес-секретар першого заступника запорізького міського голови Ольга Коваль. Вони побажали випускникам завжди тримати руку на «пульсі життя» та цінувати людей, які люблять їх і поважають.
Цьогорічні випускниці Яна Польська та Тетяна Захарс від усього курсу подякували всім за привітання, батькам – за настанови та підтримку, а викладачам – за титанічний труд, який вони вклали в кожного студента.
Після свята всі випускники разом з викладачами та батьками зробили знімок на пам’ять та домовились зустрічатись кожного року на вечорі зустрічі випускників.

Олена Ярошенко