Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет: 20-ий ювілейний випуск

Біологічний факультет: 20-ий ювілейний випуск

07.07.2011 16:05 Все Факультети Біологічний випускники біологічний факультет вручення дипломів

Кому ж, як не біологам, поліпшувати екологічну ситуацію в країні, створювати ландшафтні дизайни, висаджувати квіти та дерева в нашому місті та в усій Україні, а також …налагоджувати демографічну ситуацію. Все це і побажала випускникам декан біологічного факультету професор Людмила Омельянчик. Це 20-ий ювілейний випуск біологічного факультету Запорізького національного університету. Сьогодні його стіни залишають 347 вихованців денного та заочного відділень. То й чи не найбільшу кількість поцілунків отримали сьогодні його керівники та викладачі від своїх вдячних учнів.

Магістри денного відділення в традиційних шапочках-конфедератках з китицями, всі інші – у святковому вбранні зібралися у залі 2-го навчального корпусу ЗНУ. Частина сьогоднішніх випускників назавжди залишить стіни ЗНУ та піде у самостійне доросле життя, інша частина, бакалаври та майбутні аспіранти, – залишиться у виші продовжувати навчання. Василь Драний сьогодні отримав диплом спеціаліста «Прикладної ентомології». Він ділиться своїми планами на майбутнє:
- Я маю бажання продовжувати навчання за кордоном – в університеті Ванкуверу (Канада). І працювати хотів би залишитись, адже там моя спеціальність користується більшим попитом, ніж в Україні. А поки що буду заробляти гроші на навчання.
Почесних гостей свята – керівництво ЗНУ, декана та професорсько-викладацький колектив факультету - привітали оплесками гості та випускники. Дипломи з відзнакою і грамоти за наукові здобутки та успіхи у навчанні магістрам денного відділення вручив виконуючий обов’язки ректора ЗНУ Олександр Бондар. Він привітав випускників з цим незабутнім днем, побажав успіхів та дав настанову ні на крок не зупинятися у своєму професійному та особистому рості. Щасливі й усміхнені з квітами та дипломами у руках полишали сцену магістри спеціальностей «Біологія», «Екологія» та «Хімія».
Декан факультету Людмила Омельянчик почала свій виступ не зі слів прощання, а відразу запросила всіх на 25-ий ювілей факультету, який святкуватимуть через рік. Вона згадала також про здобутки вихованців факультету за останні роки: перемоги на конкурсах та олімпіадах, участь у наукових конференціях, студентських святах тощо. Побажала щастя всім, а хто ще не створив сім’ї (бо багато випускників завітали на вручення дипломів вже разом з нащадками!) - найближчим часом це наздогнати! Вона урочисто вручила дипломи магістрам-заочникам, а також відмінникам спеціалістам та бакалаврам.
Дипломи зі спеціальності «Мисливствознавство» вручив директор державного підприємства «Запорізьке лісомисливське господарство» Сергій Поліщук. Він зауважив, що «професіонал – це людина, озброєна знаннями», чого і побажав випускникам. Далі дипломи спеціалістів та бакалаврів отримували з рук заступника декана з профорієнтаційної роботи Валерія Горбаня, керівників кафедр професорів Надії Колісник, Віталія Єщенка, Валентини Бовт та інших. Завідувач кафедри СПГ та генетики рослин професор Віктор Лях, вручаючи дипломи своїм підопічним – першим восьми випускникам спеціальності «Садово-паркове господарство», зауважив:
- Поки їх мало, але ми їх «розмножуємо»! Тому з кожним роком їх ставатиме все більше, бо ця нова спеціальність користується сьогодні неабияким попитом.
Згадували і про конкурс флораріумів, що проходив уперше в цьому навчальному році, і про його результати, які ми побачили у вигляді перших флораріумів на біологічному факультеті.
А дотепний хімік – професор Олександр Бражко - розповів у віршованій формі, для чого випускникам потрібна ця наука:
Учи науку химию –
Она тебе нужна:
Когда целуешь девушку,
Реакция важна!
Свої пісні присвятили викладачам та рідному факультету Анастасія Таран, Яна Геневська, а танцювальне привітання – дует студії-театру «Севен». Наостанок від імені всіх випускників викладачам подякувала почесна відмінниця ЗНУ Анна Коваленко.
Переповнена на початку урочистостей зала потихеньку порожніла. Щойно отримавши чесно зароблені важкою працею і навчанням дипломи, випускники групками залишали її. Чи то задуха, що тут панувала змушувала їх вириватися «на волю», чи то бажання швидше відмітити таку визначну подію, чи то великий світ вже кликав у свої обійми…

Олена Хлистун

Схожі новини