Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологи ЗНУ завершили літню практику

Біологи ЗНУ завершили літню практику

01.08.2011 14:31 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Практика

Навчальну літню практику на біологічному факультеті проходять студенти протягом усіх навчальних років - від І до V курсів. Це одна з форм фахової підготовки‚ яка забезпечує закріплення, поглиблення теоретичних знань, здобутих під час вивчення загально-біологічних дисциплін та спецкурсів.

Студенти І та ІІ курсів біологічного факультету денного відділення напряму підготовки «Біологія» навчальну практику з ботаніки та зоології проходили на базі біостанції-профілакторію Запорізького національного університету (о. Хортиця).
Літню практику студенти напряму «Садово-паркове господарство» відбували на територіях міських зелених господарств. На базі КП ЦПКіВ “Дубовий гай” працювали першокурсники, у Нікітському ботанічнму саду (Національний науковий центр УААН) – практиканти II курсу навчання, третьокурсники стажувалися у Запорізькому міському дитячому ботанічному саду та Комунальному сільськогосподарському підприємстві „Запоріжзеленгосп”. Виробнича практика студентів IV курсу проходила на базі дендропарку м. Умань, а також у лабораторіях ЗНУ.
З III курсу навчальні практики проводяться також в лабораторіях організацій-работодавців за різноманітними напрямами підготовки: «Фізіологія людини і тварин», «Біохімія та імунологія», «Біоекологія», «Мисливствознавство», «Ентомологія», «Іхтіологія», «Хімія», «Екологія». Це дозволяє залучити студентів до науково-дослідної роботи‚ ознайомити їх з обладнанням‚ класичними та новітніми методами дослідження, а також набути первинні навички зі своєї спеціалізації. Таким чином підготовити майбутніх фахівців до трудової діяльності.
Ознайомлювальна практика другокурсників напряму «Хімія» відбувалася на базі виробничих лабораторій ряду підприємств Запоріжжя: Державно науково-дослідного та проектного Інституту титану, заводу горілчаних виробів «Хортиця», ВАТ «Мотор-Січ», міської санітарно-епідеміологічної станції та інших.
Студенти III та V курсів денної та заочної форми навчання з напряму «Мисливське господарство» нещодавно завершили навчально-польову практику. Вона проходила на території Азово-Сиваського природного національного парку ДУСП України. Тут студенти під час стажування встигли не тільки осягнути основи свого фаху, а й добре відпочити. Задоволені й щасливі вони повернулися додому, про що й дотепно розповіли у стінній газеті на рідному факультеті.

Біологічний факультет ЗНУ

Схожі новини