Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові здобутки спортсменів ЗНУ

Нові здобутки спортсменів ЗНУ

15.08.2011 12:22

У розпал літньої спеки більшість із нас намагається відпочити під час відпустки, поїхати на море тощо. А от для спортсменів університету літо – це пора змагань, час плідних здобутків. Чемпіон світу з академічної греблі Олександр Надтока нещодавно привіз бронзову нагороду з чемпіонату світу серед юніорів, яку отримав у командних змаганнях. А випускниця заочного відділення факультету фізичного виховання Марина Черняк здобула срібло на Кубку Європи з дзюдо.

У Бресті (Білорусь) з 22 по 25 липня відбувся чемпіонат світу з академічної греблі серед юніорів (до 23 років). В ньому взяли участь кращі гребці з 58 країн, серед них - 12 українських екіпажів. У фінальному запливі четвірка українських спортсменів разом з Олександром Надтокою на секунду обійшли квартет з Чехії та вибороли «бронзу». В Україні переможців вітав голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

Олександр не вперше посідає призові місця чемпіонатів. Високі результати, показані на останніх змаганнях, дозволили Олександру отримати олімпійську ліцензію. Зараз Олександр перейшов на IV курс заочного відділення факультету фізвиховання ЗНУ. На змаганнях представляє СДЮШОР «Україна» та ШВСМ, тренується під керівництвом Андрія Сватьєва.

У середині липня в словенському містечку Цельє пройшов Кубок Європи з дзюдо. Тут вихованка заслуженого тренера України Андрія Бондарчука (ШВСМ, СК «Металург» комбінату «Запоріжсталь»), майстер спорту міжнародного класу Марина Черняк посіла ІІ місце. У ваговій категорії 48 кг вона поступилася румунці Віолетті Думітру. Для Марини це друга срібна нагорода міжнародного класу після медалі Кубку світу, що проходив у Софії.

В цьому році Марина разом з сестрою-близнючкою Інною отримали дипломи магістрів ЗНУ. Зараз Марина навчається у Харківській юридичній академії імені Ярослава Мудрого.