Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Турнір з волейболу до річниці Незалежності

Турнір з волейболу до річниці Незалежності

23.08.2011 12:08

В Запорізькому національному університеті четвертий день поспіль триває Міжнародний турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений 20-ій річниці Незалежності України. 24 серпня, в День незалежності України відбудуться фінальні ігри турніру.

Щоб взяти участь у турнірі, до нашого університету завітали команди «Северодонечанка-1» та «Северодонечанка-2» (м. Северодонецьк), «Алмата» (республіка Казахстан), «Регіна-МЄГУ» (м. Рівне), «ДонНуЄТ-ШВСМ» (м. Донецьк). Зустрічає гостей на волейбольному полі команда Запорізького національного університету «Орбіта-Університет».
В третій день турніру відбувся парад учасників змагань. На нього завітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Каптюх. Він привітав учасників з Днем Незалежності та побажав усім командам досягти найвищих результатів у змаганнях.
Жіночі волейбольні команди виправдовують очікування своїх тренерів та показують гарні результати у турнірі. Хто ж стане головним переможцем – дізнаємось 24 серпня.