Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі зростає кількість спеціальностей та студентів

В Економіко-правничому коледжі зростає кількість спеціальностей та студентів

31.08.2011 11:28 Економіко-правничий коледж Вступна кампанія-2011 Абітурієнт-2011

Рекордна кількість заяв надійшла цього року до приймальної комісії ЕПК – 437. За результатами вступної кампанії на денне відділення зараховано 204 першокурсника, з яких 73 будуть навчатися за держзамовленням. Окрім того, 20 студентів зараховані на ІІ курс за результатами сертифікатів ЗНО. На заочне відділення вступили 11 студентів.

Найбільший конкурс цього року спостерігався на такі спеціальності як «Правознавство», «Фінанси і кредит», «Організація виробництва» та «Туристичне обслуговування». Другий рік поспіль користується попитом серед абітурієнтів спеціальність «Фізичне виховання».
Директор коледжу Олена Грибанова вважає, що цьогорічна вступна кампанія завершилася гарними результатами. Слід зазначити, шо на нові спеціальності «Видавнича справа та редагування» і «Соціальна робота», що були ліцензовані цього року, школярі йдуть із задоволенням. За першим напрямом набрано 24 першокурсника, за другим – 15. Відтепер в ЕПК навчатиметься понад 600 студентів у 24 групах за дев’ятьма спеціальностями.
Майже 40% з них – немісцеві студенти. У ЗНУ сьогодні бажають навчатися не лише мешканці нашої області (представники Кам’янсько-Дніпровського району, Чернігівського, Якимівського та ін.), а й з віддалених регіонів – Херсонської, Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Хмельницької областей.

Олена Хлистун

Схожі новини