Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новий навчальний рік у Запорізькому національному – розпочато!

Новий навчальний рік у Запорізькому національному – розпочато!

01.09.2011 11:39 День знань Концерт

Запорізький національний університет традиційно зустрічає студентів. Цього року до студентської спільноти ЗНУ приєднались 3,5 тисячі першокурсників.

Урочисте свято розпочалося гімном України та університету. Право підняти державний прапор надали головам студентських рад факультетів фізичного виховання та журналістики Юлії Турчик і Антону Осадчуку. Прапор Запорізького національного університету підняли заступник голови студентської ради біологічного факультету Ксенія Гавриленко та заступник голови студентської ради історичного факультету Радислав Бартиш.
З вітальним словом до студентів звернувся виконувач обов’язків ректора Олександр Бондар. Він привітав першокурсників з тим, що вони приєдналися до студентської спільноти ЗНУ та вступили в доросле студентське життя, а також побажав їм великих здобутків, перемог і успіхів у навчанні.

Крім того, прозвучало аудіопривітання з Першовереснем від народного депутата України, радника Міністра освіти і науки, молоді та спорту (з кадрових питань) Сергія Баранова-Мохорта зі святом.

На свято завітали почесні гості – заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Микола Ярмощук, заступник міського голови Запоріжжя Юрій Каптюх, голова Жовтневої райадміністрації Костянтин Вайтаник.

Юрій Каптюх наголосив, що першокурсникам пощастило навчатись саме в Запорізькому національному університеті, побажав їм, щоб нелегка дорога студентського життя була одночасно й цікавою.
Микола Ярмощук передав вітання від першого заступника голови обласної державної адміністрації Олексія Литвина, голови Запорізької обласної ради Павла Матвієнка та секретаря Запорізької міської ради Володимира Кальцева, які навчалися в Запорізькому національному. Він побажав студентам майбутніх кар’єрних успіхів та здійснення мрій у незалежній українській державі.
З вітанням від голови національної агенціі України з питань державної служби В’ячеслава Толкованова до першокурсників звернувся заступник голови Запорізького представництва Світлана Бамбіозова.
Після урочистої частини, на присутніх чекала концертна програма. З вокальними номерами виступили студенти Микола Білик та Іван Красніков. Хореографічна студія Центру культурно-масової роботи під керівництвом Ірини Василенко виконала вальс, а учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи заспівали гімн студентів «Гаудеамус».
Після закінчення свята відбулося знайомство першокурсників із факультетами та студентським містечком, а також була проведена перша лекція «Моя Україна – вільна держава».

Олена Ярошенко

Більше фото дивіться тут:

Схожі новини