Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фінальний етап підготовки державних службовців у ЗНУ розпочато

Фінальний етап підготовки державних службовців у ЗНУ розпочато

08.09.2011 09:22 Все Факультети Іноземної філології Підвищення кваліфікації Облдержадміністрація Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

Цього року в ЗНУ стартував третій етап із підготовки фахівців у межах Державної цільової програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2011 роки. Ця програма затверджена постановою КМ України від 05.11.08 № 74.

Нагадаємо, в жовтні 2009 року вперше було укладено Державний договір про підвищення кваліфікації між Школою вищого корпусу державної служби України та Запорізьким національним університетом для виконання цієї програми. Протягом 2009-2010 років завдяки цій співпраці свій рівень підготовки підвищили 112 державних службовців із різних установ.
Програма з підвищення кваліфікації для службовців цього року стартувала в Запорізькому національному університеті 5 вересня. Вона розрахована на 140 академічних годин. У її рамках 48 державних службовців (4 групи) зможуть підвищити свої знання з англійської мови. По завершенню навчання вони отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації. Цього року на навчання були запрошені керівники та співробітники державні службовці з Запорізької обласної державної адміністрації.
Використовуючи досвід минулих років із підготовки фахівців такого рівня, до навчальної програми та організації цього процесу були внесені певні корективи.
Головними критеріями оцінки результатів цього року стали такі:
- ефективність освітньої програми;
- рівень викладання;
- якісний контроль отриманих знань;
- індивідуальна зацікавленість слухачів;
- комфортність відвідування занять.
Навчання проходитиме в спеціалізованих аудиторіях на базі Запорізького національного університету. Це спільний проект Центру вивчення іноземних мов і факультету іноземної філології, викладатимуть в групах лише найкращі викладачі цього факультету: кандидати філологічних наук, доценти: О.М. Головко, Д.М. Лазаренко, С.П. Запольських і О.Л. Клименко.
З початком навчання слухачів привітали директор Центру вивчення іноземних мов Наталія Костенко і координатор освітніх центрів ЗНУ Геннадій Васильчук.
«Аналізуючи досвід минулих років, ми намагалися створити досконалі умови навчання. Це стосується не лише організаційної частини, а, насамперед, його змісту. Сподіваємося, що це нам вдалося в повному обсязі і майбутні фахівці зможуть з легкістю використовувати отриманні на курсах знання на практиці», - зазначив Геннадій Миколайович.

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=10932 and cach_timestamp>1614566039
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'