Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту відбулася презентація Наукового товариства студентів та аспірантів

На факультеті менеджменту відбулася презентація Наукового товариства студентів та аспірантів

15.09.2011 11:16 Все Факультети Менеджменту Наукове товариство студентів та аспірантів студентське самоврядування

13 вересня відбулася презентація Наукового товариства студентів та аспірантів нашого університету на факультеті менеджменту.

Під час заходу голова НТСА факультету менеджменту Марія Гулбані ознайомила всіх присутніх студентів з основними положеннями статуту Товариства та головними напрямами роботи.
Із вітальним словом до студентів звернувся заступник декана факультету менеджменту з наукової роботи Олександр Олійник. Він наголосив, що участь у наукових проектах дає можливість студентам не лише здобувати корисні знання та досвід, але й закладати основи власної майбутньої кар’єри. «Активні учасники Наукового товариства студентів та аспірантів відкривають для себе багато дверей в краще майбутнє», - зазначив він.
На презентацію було запрошено і голову Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Світлану Сирицю, яка розповіла про нові заходи, в яких студенти могли б взяти участь вже найближчим часом. Світлана зацікавила аудиторію інформацією про цікаві наукові програми та побажала студентам успішного та плідного навчального року!

Голова НТСА факультету менеджменту
Марія Гулбані

Схожі новини