Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Присвоєння вчених звань і нагородження викладачів ЗНУ

Присвоєння вчених звань і нагородження викладачів ЗНУ

29.09.2011 09:48 наука вчена рада

27 вересня у Запорізькому національному університеті відбулося чергове засідання вченої ради. Зокрема, під час засідання йшлося про присвоєння вчених звань і вручення нагород до Дня освітянина.

Так, в урочистій обстановці відбулося присвоєння звання професора кафедри теорії і методики фізичної культури і туризму Анатолію Конаху. А також – присвоєння звання доцентів кафедри новітньої історії України Василю Гвоздику і Юрію Каганову; доцента кафедри викладання другої іноземної мови Ользі Каніболоцькій; доцента кафедри олімпійського і професійного спорту Світлані Карауловій; доцента кафедри фізичної реабілітації Ірині Кальоновій; доцента кафедри фізики і методики її викладання Андрію Андрєєву; доцента кафедри хімії Ользі Луганській; доцента кафедри теорії і практики менеджменту Олександру Олійнику і доцента кафедри німецької філології і перекладу Яні Кравченко.
Також під час заходу грамотами Запорізької обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну діяльність на освітянській ниві та до Дня працівника освіти були відзначені викладачі ЗНУ: Юрій Сисоєв, Олександр Король, Володимир Тихимиров, Людмила Кучеренко, Валентин Іваненко, Геннадій Тощев, Оксана Маслова, Віра Жирова, Олена Федоренко, Катерина Ружин тощо.

Схожі новини