Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «День здоров’я» на економіко-гуманітарному факультеті ЗНУ в м. Мелітополі

«День здоров’я» на економіко-гуманітарному факультеті ЗНУ в м. Мелітополі

14.10.2011 12:15 Мелітополь Економіко-гуманітарний факультет спорт День здоров’я

Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у місті Мелітополі відомий не тільки своєю освітньою діяльністю, а й різноманітністю студентських заходів. Одним із таких традиційних свят є День здоров’я, який відбувся 13 жовтня у мелітопольському міському парку культури та відпочинку ім. М. Горького.

Викладачі кафедри «Фізична реабілітація» та члени студентської ради на високому рівні організували проведення спортивних змагань. Найулюбленішою грою цього свята є «Квест», в якому змагаються студенти та викладачі факультету.
Переможцями цьогорічного «Піратського квесту» стала команда студентів 2 курсу спеціальності «Дизайн». Її учасники показали найкращі знання історії міського парку культури та відпочинку та прийшли до фінішу першими. Команди «Пірати карибського моря», спеціальності «Здоров’я людини» та «Флібуст'єри» спеціальності «Дизайн» прийшли до фінішу з мінімальним відривом від переможців.
Любителі гри у футбол змагалися за перше місце, яке посіла команда спеціальності «Фінанси і кредит».
Усі учасники отримали почесні грамоти та солодкі призи від факультету. А вболівальники, викладачі та куратори академічних груп провели незабутній день та набули позитивних емоцій.

Економіко-гуманітарний факультет
Запорізького національного університету

Схожі новини