Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді науковці ЗНУ взяли участь у Всеукраїнській конференції

Молоді науковці ЗНУ взяли участь у Всеукраїнській конференції

18.10.2011 16:57 Все Факультети Економічний Наукове товариство студентів та аспірантів конференція студентське самоврядування

13-14 жовтня на базі Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД) провели Всеукраїнську конференцію «Досвід, проблеми та перспективи розвитку студентського самоврядування, наукових товариств студентів та аспірантів, активізація науково-дослідницької роботи студентів».

Організатором конференції виступили Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Наукове товариство студентів та аспірантів КНУТД у співпраці з ГО «Інститут громадського лідерства» (м.Львів), МГО «Українська асоціація студентського самоврядування» (м.Київ), ДОМГО «Донбаська асоціація розвитку студентського самоврядування», Приазовським державним технічним університетом.
У заході взяли участь студенти, аспіранти та молоді вчені з ВНЗ України. Зокрема, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Київського університету імені Бориса Грінченка, Слов’янського державного педагогічного університету, Академії адвокатури України, Львівського інституту банківської справи, Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського. А також - представники Національного центру Малої академія наук України.
Для участі у конференції були запрошені і представники нашого університету - голова Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Світлана Доброскок та її заступниця Ганна Ткач.
Перший день роботи конференції розпочався пленарним засіданням, яке відкрив проректор з науково-педагогічної і виховної роботи та міжнародних зв'язків КНУТД Ігор Панасюк. З вітальним словом до учасників конференції звернулися голова НТСА КНУТД, канд.т.н. Роман Кожушко та його заступниця Вікторія Годік.
Вони розповіли про особливості діяльності свого Наукового товариства, яке існує в університеті з 2009 року. Та, до його складу входять філософський і психологічний гуртки, інтелектуальний клуб, молодіжний тренінговий центр. Товариство веде активну співпрацю зі спонсорами, відділом працевлаштування тощо.
Із доповіддю «Молодіжні наукові майданчики» виступив президент Українського незалежного фонду інноваційного розвитку, координатор молодіжного ресурсного центру України, радник президента Українського національного комітету міжнародної торгової палати Руслан Синельніков. Він розказав про своє бачення подальшого розвитку наукових студентських об’єднань: «Наука відрізняється від псевдонауки тим, що не боїться помилятися… Мені хочеться, щоб наукові товариства займалися не порожніми розмовами, а реально відстоювали свої ідеї перед представникам бізнесу».
Під час засідання учасниками конференції обговорювався широкий спектр питань, пов’язаних з джерелами фінансування проектної діяльності наукових товариств, структурою наукових об’єднань, діяльністю бізнес-інкубаторів, проблемами мотивації та активізації студентської науково-дослідної роботи.
Жваве обговорення та зацікавлення викликала і презентація НТСА Запорізького національного університету. Присутніх зацікавило положення нашого Товариства, його інформаційний бюлетень «Молодий науковець» та фіксоване членство в цій організації. Наприкінці першого дня учасники конференції в неформальній атмосфері змогли поспілкуватися, поділитися враженнями від конференції та обмінятися досвідом.
Підсумком роботи стало засідання на другий день та проведення майстер-класу «Моя дорога до зірок: постановка цілей, візуалізація образу майбутнього».
Правління НТСА ЗНУ висловлює подяку керівництву університету та працівникам бухгалтерії за надану можливість взяти участь у конференції.

Голова НТСА ЗНУ
Світлана Доброскок

Схожі новини