Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Шляхи економічного розвитку України обговорюють в ЗНУ

Шляхи економічного розвитку України обговорюють в ЗНУ

20.10.2011 13:48 Економічний факультет конференція міжнародна конференція

У Запорізькому національному університеті відкрилась VI Міжнародна науково-практична конференція «Трансформаційні процеси в економіці держави та регіонів», участь в якій беруть науковці з 93 вищих навчальних закладів України (представлені всі регіони), науковці Росії, Білорусі, Польщі.

Роботу в секціях очолять 33 доктори наук. Для обговорення і роботи в наукових секціях запрошені також представники обласної влади, малого і середнього бізнесу, підприємств і викладачі інших вишів.
Як зазначила декан економічного факультету доктор економічних наук, професор Алла Череп, традиційна щорічна конференція в ЗНУ передбачає не лише теоретичне обговорення проблем, а передусім - пошук шляхів виходу, розробку стратегії та державних і ринкових механізмів покращення економічного розвитку регіонів, які дозволять Україні вийти на конкурентоспроможний рівень.
Студенти та викладачі під час конференції матимуть змогу долучитися до пошуку науковців, розширити коло спілкування. Наукова бібліотека ЗНУ підготувала виставку економічних видань і представила їх на розгляд та ознайомлення учасникам конференції.
За результатами дводенної роботи конференції будуть складені пропозиції щодо підвищення рівня економіки країни, удосконалення співпраці на міжнародному рівні, які направлять до обласних адміністрацій, Спілки вчених економістів, Академії економічних наук.

Наталія Логвиненко

Схожі новини