Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся публічний захист робіт для програми «ЗАВТРА.UA»

У ЗНУ відбувся публічний захист робіт для програми «ЗАВТРА.UA»

24.10.2011 08:59 Наукове товариство студентів та аспірантів стипендіальні програми Завтра UA

Упродовж вересня-жовтня активісти Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ влаштовували на факультетах презентації стипендіальної програми «Завтра.UA», серед переможців якої щороку традиційно є наші студенти.

З 1 по 17 жовтня голова НТСА ЗНУ Світлана Доброскок та фахівець науково-дослідної частини Олена Борисенко приймали від студентів 3-5 курсів нашого університету на участь у цій програмі наукові роботи та пакет необхідних документів.
Згідно з правилами Програми, 20 жовтня відбувся публічний захист конкурсних робіт. Студенти, поділені на дві групи, мали захищати свої наукові дослідження перед членами конкурсної комісії. Ними, зокрема, були: декан філологічного факультету Тамара Хом’як, заст. декана з наукової роботи факультету журналістики Людмила Чернявська, голова Ради молодих вчених факультету фізичного виховання Анна Страколист, заст. декана з наукової роботи факультету іноземної філології Алла Семенчук, заст. декана з виховної роботи юридичного факультету Віктор Сабадаш, заст. декана з наукової роботи біологічного факультету Віра Копійка, заст. декана з наукової роботи економічного факультету Андрій Лисенко, доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юлія Головко та голова Ради молодих вчених факультету соціальної педагогіки та психології Олена Філь.
Допомагали в проведенні захисту заступниця голови НТСА ЗНУ Ганна Ткач, секретар координаційної ради НТСА Олександра Чірка, голова НТСА факультету журналістики Катерина Полякова, фахівці НДЧ Олена Борисенко та Інна Москалькова.
При оцінюванні конкурсних робіт враховувалися актуальність, новизна дослідження, логіка викладу матеріалу, обґрунтованість і практичність запропонованих висновків. Найбільшу кількість балів за результатами випробування отримали: студент філологічного факультету Валентин Бережний (науковий керівник - І.Я. Павленко), студенти факультету журналістики Анна Бутейко (науковий керівник - Л.В. Чернявська), Анна Павленко (науковий керівник - К.О. Доценко) та представник економічного факультету Олексій Міняйло (науковий керівник - А.В. Череп).
Цьогорічним лідером за кількістю поданих робіт став факультет журналістики (10 робіт); другу позицію в цьому рейтингу посів філологічний факультет (5 робіт); 3 роботи подали студенти факультету СПП; по 2 - факультет фізичного виховання, факультет менеджменту, біологічний та історичний факультети; по 1 роботі надійшло від представників юридичного, економічного факультету та факультет іноземної філології.
Рішенням конкурсної комісії всі роботи були рекомендовані для участі у подальших етапах програми та будуть надіслані до Києва згідно з квотою, визначеною для нашого університету.

Світлана Доброскок,
голова НТСА ЗНУ