Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання координаційної ради Наукового товариства студентів та аспірантів

25.10.2011 11:49 наука Наукове товариство студентів та аспірантів

Нещодавно відбулося засідання координаційної ради Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету.

З вітальним словом до учасників засідання звернулася координатор Товариства, начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло. Вона привітала студентів із початком навчального року, розповіла новообраним головам НТСА факультетів про здобутки Товариства, його колишніх очільників та наголосила на винятково важливій ролі НТСА в житті університету.
Діюча голова НТСА ЗНУ Світлана Доброскок повідомила присутніх про свій робочий візит до м. Києва задля участі у Всеукраїнській конференції представників наукових товариств ВНЗ України. Також вона озвучила своє бачення перспектив подальшої діяльності НТСА та пріоритетних напрямків його роботи. Учасники засідання також обговорили проведення щорічної Звітно-виборчої конференції, яка відбудеться 31 жовтня. Під час її проведення заплановано затвердити Звіт голови НТСА про роботу в минулому році, План роботи Наукового товариства в 2011/2012 навчальному році, а також внести зміни до Положення про НТСА ЗНУ.
Згідно з положенням про НТСА члени Координаційної ради мали визначитися з кандидатурою голови НТСА ЗНУ на 2011/2012 навчальний рік. У результаті голосування одностайно було вирішено, що й надалі нинішня голова НТСА ЗНУ, аспірантка ІІІ року навчання Світлана Доброскок виконуватиме свої обов’язки.

Наукове товариство студентів та аспірантів