Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ обговорюють проблеми управління економічним потенціалом регіону

В ЗНУ обговорюють проблеми управління економічним потенціалом регіону

27.10.2011 11:28 Все Факультети Менеджменту наука конференція економіка менеджмент факультет менеджменту

Сьогодні факультет менеджменту Запорізького національного університету приймає учасників та гостей Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми управління економічним потенціалом регіонів». Наукова бібліотека підготувала до конференції виставку фахової літератури, яка працюватиме протягом всього пленарного дня.

Відкрила конференцію доктор філософських наук, професор декан факультету менеджменту Ірина Шавкун. Вона відзначила, що рівень конференції кожного року зростає, на цей час вона має статус всеукраїнської та має вагоме наукове представництво. Також серед присутніх були проректор з наукової роботи Віктор Грищак, доктор економічних наук, професор декан економічного факультету Алла Череп.
У традиційній щорічній конференції беруть участь понад 250 науковців з 23 університетів різних регіонів України. Під час роботи в наукових секціях розглянуть питання впливу зовнішньоекономічних зв’язків на розвиток економіки регіонів, логістичний потенціал територій, критерії формування ресурсного та економічного потенціалу, та багато інших.
За підсумками роботи науковців будуть складені резолюція та рекомендації щодо покращення управління економічним потенціалом регіону, які передадуть органам влади, науковим товариствам та підприємствам регіону.