Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету взяли участь у конференції, присвяченій правам людини

Студенти юридичного факультету взяли участь у конференції, присвяченій правам людини

01.11.2011 13:13 Юридичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів наукова конференція права людини

30 жовтня в Обласному центрі молоді відбулася конференція на тему «Права людини». Програма заходу включала перегляд документальних фільмів, з подальшим обговоренням висвітлених проблем. Участь у конференції взяли представники юридичного факультету ЗНУ.

Студенти 1-3 курсів нашого університету розглянули в правовому полі гострі дискусійні питання щодо проблем захисту прав та гідності людини.
Зокрема, в представлених фільмах піднімалась проблема нелегального брокерства нирками в світі, яка гостро постає в країнах із слабко розвиненою економікою, наприклад, Індії. Причини виникнення цього явища та їх наслідки продемонстрували в фільмі «Ринок». Учасники дискусії не лише обговорили ситуацію, але і визначили фактори, що є головною передумовою виникнення цієї проблеми.
Кожна людина від народження має власні права, але ж чому їх так часто порушують? Можливо тому, що проблема захисту прав нерозривно пов’язана з системою захисту, яку створює держава. Фільм під назвою «Смердючий корабель» підкреслив ту просту істину, що мати права замало, потрібно, аби їх захищала держава.
Загалом на конференції були розглянуті питання, що зазвичай не викликають великої зацікавленості серед широкої публіки, про ці проблеми не говорять у новинах, про них не можна прочитати в газетах. Це - порушення прав людини, при цьому злочинці або прикриваються законом, хоч їх дії мають протизаконний характер, або ж перебувають під захистом владних структур.

Ганна Єрмолаєва,
прес-секретар НТСА Юридичного факультету

Схожі новини