Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вручення посвідчень аспірантам та докторантам у ЗНУ

Вручення посвідчень аспірантам та докторантам у ЗНУ

01.11.2011 15:01 Відділ аспірантури і докторантури міжнародний відділ Випускники вручення дипломів

Відділ аспірантури та докторантури вручив свідоцтва про закінчення навчання своїм випускникам.

З цією подією їх привітав проректор з наукової роботи Віктор Грищак. Він наголосив, що Запорізький національний університет кожного року випускає 5-7 докторів наук, а за показниками ефективності роботи відділу аспірантури та докторантури ЗНУ входить в десятку найкращих вишів країни. Це підтверджує той факт, що наш університет з кожним роком зміцнює свій науковий потенціал, демонструючи позитивну динаміку у підготовці нових кадрів.
Привітав випускників та побажав їм подальших успіхів у науковій кар’єрі завідувач відділу аспірантури і докторантури, доктор історичних наук, професор Геннадій Васильчук.
Зі словами подяки педагогічному колективу та співробітникам університету звернулася цьогорічна випускниця аспірантури Олеся Духовна-Кравченко.
Одразу після урочистого вручення свідоцтв випускникам аспірантури та докторантури відбулася робоча зустріч з молодими науковцями. Цього року до відділу аспірантури та докторантури ЗНУ вступило 38 аспірантів та 5 докторантів. Геннадій Миколайович привітав їх з початком наукової кар’єри та побажав успіху в підготовці до захисту кандидатських робіт та дисертацій.
Перед молодими науковцями виступили начальник міжнародного відділу Олена Тупахіна, доцент ЗНУ Русудан Махачашвілі, начальник відділу охорони праці Ігор Маказан, провідний фахівець НДЧ Ірина Туманова.
Наприкінці зустрічі Геннадій Васильчук наголосив на основних моментах майбутньої наукової роботи та побажав молодим науковцям плідної співпраці та сумлінного виконання всіх поставлених перед ними завдань.

Олена Ярошенко

Схожі новини